Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια δύσκολη μέρα ήθελα κάτι να μου ανεβάσει τη διάθεση έτσι ξεκίνησα μια βόλτα Μετάξι και Φυλής και στο τέλος κατέληξα στο Αγγύρας που ήμουν σίγουρος ότι θα περάσω καλά.
Στη βάρδια ήταν η Barbie και μιας και την ξέρω καλά πέρασα αμέσως στο δωμάτιο να χαλαρώσω λίγο περιμένοντας.
Σε λίγο ήρθε το μωράκι μες το νάζι, τι έγινε καύλα είδες το κωλαράκι μου και ήρθες άμα το θες δικό σου.
Αφού ξέρεις της λέω ποια είναι η αδυναμία μου δεν πρόκειται να αφήσω τέτοια ευκαιρία να πάει χαμένη.
Ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου ανταλλάξαμε μερικά πεταχτά φιλάκια και άρχισα ένα αργό γλείψιμο από το λαιμό κατεβαίνοντας σιγά σιγά στις βυζάρες της καταλήγοντας σε ένα μεγάλης διάρκειας γλειφωμούνι.
Ήρθε η ώρα για το κυρίως πιάτο στήσιμο στα τέσσερα και της αρχίζω μια γλειφωκωλάδα με μπόλικο σάλιο και δάχτυλο που φάνηκε να το απολαμβάνει.
Πέρασμα προφυλακτικού όπως ήμουν γονατιστός και άρχισε την πίπα όπως ήταν σκυμμένη ενώ εξακολουθούσα με το χέρι μου να παίζω με την τρυπούλα της.
ήμουν έτοιμος να χύσω από την καύλα και της ζήτησα να ανέβει πάνω μου και μετά από ένα ξέφρενο καβαλίκεμα την έβαλα στα τέσσερα και της τον κάρφωσα στη σούφρα της μέτα από ένα δίλεπτο σφυροκόπημα δίχως αύριο δεν άντεξα άλλο και τελείωσα στην κωλάρα της τρέμοντας απ την καύλα.
Ακολούθησε λίγη κουβεντούλα για χαλάρωμα λίγο μασαζάκι στην ροζ τρυπούλα της για τη ηδονή που μου χάρισε.
Αποχαιρετισμός με ένα φιλάκι μέχρι την επόμενη φορά που σίγουρα θα γίνει σύντομα
ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Barbie
singer
Σεβαστός
Εγγραφή:
23 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
7.507
Πόντοι:
1.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik, travestolagnos, f21 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού