Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 116 10
Sex Studio 159726
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δευτερα 23/2/2009. 19:30 πηγα στο εν λογω studio. Σημειο πολυ μαπα. Εχεις τον τρομο μη σε παρει κανα αμαξι. μεσα το σπιτι λιγο οτι ναναι (μπουρδελο) αλλα θετικο το ντουζ στο δωματιο (αν και ηταν πιτα στο νερο το πατωμα). Ειπα να δοκιμασω την Σαρα την περιβοητη. 60 στην τσα και παω πανω. Μπαινει το μωρο και... σιγα τον πολυελαιο ρε παιδια!!! Σαν junkie ειναι η γκομενα!!! Την παραδεχτικα ομως στο μπουκι. Το κατεχει και ειναι μακραν η καλυτερη απ οτι εχω ψωνισει. Αγρια και υπομονετικη και θελει να χυσεις. Κατεβαλα προσπαθεια αλλα τελικα με αγριο χωσιμο στα 4 ηρθε το μοιραιο. Με το που τελειωσα πηγε στο μπανιο, εριξε λιγο νερο στο μυδι της σκουπιστικε με μια απο τις πετσετες των πελατων, δεν ξερω ποια και εξαφανιστικε και δεν ειχε και κοσμο. Κινητη μοναδα ενζυμων. Σιχαθηκα. 69 ουτε για πλακα παιδια!!! Συνοψη: Σαν πιπα ειναι καλη. Στα αλλα υπαρχουν και πολυ καλυτερες και στο κοματι της συμπεριφορας.10 στην προσπαθεια και την πιπα 5 στην συμπεριφορα και την καθαριοτητα μεσος ορος 7 σαν value for money. Τι της βρισκετε δεν το καταλαβαινω. Τελος των παντων αποψη μου και απορια μου. Δεν κρινω απλα αναρωτιεμαι. Αυτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2009
Όνομα κοπέλας
Σάρα
anoixtomyalos
Μέγας
Εγγραφή:
22 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
6
Πόντοι:
4.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού