Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 6 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρ´ οτι άνθρωπος κάποιας ηλικίας μαθαίνω ακομα.
Οσο μαθαίνω καταλαβαινω καταλαβαινω οτι πρεπει να μιλαω λιγότερο και να ειμαι πιο επιφυλακτικός στις κρίσεις μου και πιο μετρημένος στα σχόλια μου.
Αφορμή για την παραπάνω αυτοκριτική ειναι οι φριχτές καφριλες και το κράξιμο που εχω ρίξει κατα καιρούς σε φίλους για τις επιλογές τους σε γυναίκες.
Φράσεις όπως «μαλακα για να την πηδήξεις παρε μάσκα και αναπνευστήρα » η «ρε φίλε οκ αλλα η κωλαρα της ειναι σαν την πλατεία Συντάγματος» η ακομα και «Νταξ μαλακα και λακκούβα στο δρόμο να ήταν η γκομενα δεν θα την πήδαγα...» έχουν λεχθεί κατα κόρον σε εποχές ελαφρότητας και ανωριμότητας.
Ένας σοφότερος και εμπειρότερος εμου μου είπε πρόσφατα « εισαι ηλίθιος, κάθε γυναίκα μπορει να σου δωσε κατι στο σεξ και να χάσεις την μπάλα εκει που δεν το περιμένεις» ακομα και τωρα, με τα 40 πατημένα τον χλεύασα και τον ειπα σαβούρογαμη...

Ε λοιπόν έφτασε η ωρα να το αναθεωρήσω και την άποψη μου για το ποιες γυναίκες ειναι αξιογαμητες.

Μετα την σύντομη εισαγωγή προχωρώ στο θέμα :

Η Lilly αποτέλεσε επιλογή ανάγκης. Σκύλι ο ένας, χοντρή ο αλλος , διπλές στη κοιλιά διάβαζα , γαμησε τα... τελευταία επιλογή λεω δε γαμιεται 90 euro ειναι πάμε και βλέπουμε. Στο κάτω κάτω δεν περίμενα και καμια θεα , περισσοτερο απο περιέργεια και για να τεστάρω τον εαυτό μου πήγα.
Λοιπόν :

Όντως το πρόσωπο εχει έντονα αρμενικά χαρακτηριστικά και εχει λιγο κοιλιτσα. Όντως αν την έβλεπα έξω θα προσπερναγα ....
Παρ´ ολα αυτα εγω πέρασα α-πι-στε-υτα.
Κεράκια , μουσική, περιποιημένο δωμάτιο, καθαρή πετσέτα, τακτοποιημένο μπάνιο για αρχη ( γκολ απο τα αποδυτηρισ) Ωραίο δέρμα, φοβερός κωλος και στήθος εξαιρετική μυρωδιά παντού και τρομερο σεξ. Φιλια βογκητά , χημεία να χάνετε η μπάλα... αλλα χωρις φτηνοπουτανια. Ακριβώς όπως πρεπει να γαμιεται μια γυναίκα.
Στα αρχιδια μου αν δεν ανταποκρίνεται στα πρότυπα ομορφιάς (τα δικα μου πρώτα απο ολα). Σε αυτο που κανει, τουλάχιστον με εμενα ήταν super.

ΥΓ 1: Το «σκυλί» την αδικεί λιγο. Εχω γνωρίσει σκυλιά, ετούτη εδω την αδικούν λιγο τα χαρακτηριστικά της αλλα ειναι γλυκιά κοπέλα.
Υ.Γ2 : Είπε οτι ειναι 27 χρόνων και πραγματικά τοσο θα την εκανα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2017
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Virginios_Richter
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
2.336
Πόντοι:
5.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, Jim25jim, ILIAS1339 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2017
ετσι ειναι σε αλλους κανει κλικ σε αλλους οχι .....Ματάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1