Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κόψε λίγο ρε μαλάκα....τί κάνεις είναι δυνατόν;
Αυτό μου έλεγε φίλος λίγο πριν συναντήσω την Ιουλία.
-Ο μόνος τρόπος να κόψω είναι να κόψω το πουλί μου... του απάντησα.
Βέβαια το δικό του το πουλάκι του το έχει κόψει η φακλάνα γκόμενά του που του δίνει που και που άδεια να με συναντήσει για κανα καφέ, αλλά δεν του το είπα, έκανα για άλλη μια φορά το χαζό...Κεφάλι σε τοίχο!
Το ίδιο σκεφτόταν για εμένα και ο τυπάκος στην είσοδο του ξενοδοχείου όταν με είδε πάλι να μπαίνω....Σάλτα γαμήσου και συ και πες μου καλησπέρα με χαμόγελο ρε καριόλη.Θυμός

Αρκετά κοντούλα η νεαρά από Κίεβο όπως μου είπε με τα ελάχιστα αγγλικά της, αν και η φυσιογνωμία της σε μεταφέρει μισή ήπειρο ανατολικότερα....Δεν πειράζει, δεν έχει και πολύ σημασία άλλωστε.
Με το που άνοιξε η πόρτα και πέρασα στο δωμάτιο η αλήθεια είναι ότι σκέφτηκα μήπως να μην καθήσω, καθώς το μικροκαμωμένο αυτό πλασματάκι δεν μου ενέπνεε εκείνη τη στιγμή καμμία διάθεση για πονηρούς σκοπούς.
Δεν ξέρω αν το κατάλαβε και πήρε την κατάσταση στα χέρια της, (μαζί με το πουλί μου) και γαντζώθηκε πάνω μου φιλώντας με.
Ώπα λέω, εδώ είμαστε....
Πάμε στην περιγραφή. 162; Μπα, λίγο χαμηλότερα η πήχης...Και έβαλες 8 σώμα ρε μαλάκα Μαλλιά στην τάπα; Ας τη δει κάποιος να χορεύει γυμνή και ας μου πει πως έχω άδικο....
Κορμί όπως το βλέπετε στις φωτογραφίες. Νεανικό με πιασίματα εκεί που πρέπει και 2 υπέροχα στητά βυζάκια, αν και λίγο νερουλά στην αφή, ότι πρέπει για πιπίλα...Γλώσσα Για δεύτερη φορά κοπέλα χωρίς τατουάζ...Χμμμ;
Το προσωπάκι της δεν θα το έλεγα άσχημο , μάλλον λίγο περίεργο, αλλά δεν μου έβγαζε καμμία προστυχιά, παρά μόνο μια αθωωότητα που ταιριάζει στα 22 της χρόννια. Αυτό βέβαια μόνο μέχρι να ξεκινήσει την πίπα και να σε κοιτάει όλο νάζι την ώρα που παλεύει με το κοντάρι στο στοματάκι της...Γλώσσα
Φιλάει πολύ καλά, με πάθος και όρεξη.
Στην πίπα το παλεύει, το προσπαθεί με μπόλικο σάλιο και παιχνίδισμα με τη γλωσσίτσα της αλλά είναι άπειρη. Έχει όμως διάθεση και προβλέπω να να γίνεται το δυνατό της όπλο στο μέλλον....Σπασίκλας
Μουνάκι υπέροχο στενό. Με ψιλόχάλασε η χρήση λιπαντικού αλλά στην πορεία αποδείχτηκε μάλλον αναγκαίο καθώς η μικρή φάνηκε να ζορίζεται αρκετά. Δεν ανέβηκαν οι ρυθμοί καθόλου καθώς φάνηκε ότι δεν είναι για να πας να γυρίσεις τσόντα η κατάσταση αλλά δεν μπορώ να πω πως χαλάστηκα ιδιαίτερα. Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι είχε το άχγος και το μυαλό της συνεχώς στην καπότα, μη σπάσει, μη βγει, δεν ξέρω τι, μήπως την αφήσω έγκυο, δεν ξέρω...Κεφάλι σε τοίχο! το χέρι της συνέχεια εκεί για έλεγχο.
Στο δεύτερο γύρο μπήκε αρκετά πιο θερμή και ορεξάτη και τον έφαγε αρκετά πιό δυνατά. Επειδή είναι μικροκαμωμένη την πηδάς όπως θέλεις άνετα και ξεκούραστα. Μπορώ να πω ότι τη ζόρισα αρκετά αλλά δεν μου παραπονέθηκε...
Στο τέλος την τάισα και creme brulee αλλά μάλλον δεν της άρεσε η συνταγή και πήγε και την έφτυσε...Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Θετική η συνεύρεση μαζί της αλλά το πιθανότερο να μην την ξαναδώ καθώς μάλλον πήρα ότι μπορούσε να μου προσφέρει.
Είναι ένα φρέσκο πιπίνι με πολύ όρεξη και καλή διάθεση αλλά αρκετά άπειρη. Έχει και αυτό τη γοητεία του βέβαια αλλά όχι πάντα. Ίσως πολλοί να σκεφτούν τη μεταβολή όταν ανοίξει η πόρτα αλλά τουλάχιστον στην περίπτωσή μου δεν το μετάνιωσα καθόλου που έμεινα. Τα λίγα αρνητικά που περιέγραψα καθώς και το extra για cim δεν την καθιστούν και πολύ vfm αλλά πάλι είναι μια αρκετά καλή επιλογή στη φτωχομάνα...Για τα δικά μου γούστα μια χαρά είναι παρόλο που ξαναλέω ότι δεν ενθουσιάστηκα, τουλάχιστον η μικρή έδειξε διάθεση και ότι δεν κανει αγγαρεία και προσπαθεί και αυτή να περάσει καλά. Και αυτό βγαίνει σαν διάθεση που λαμβάνεις εκείνη τη στιγμή από την κοπέλα. Πάντως για ξεσκίσματα και αεροπλανικά γαμήσια η κοπέλα δεν ενδεικνύεται...

Καλά βόλια σε όλουςΝαι!Ναι!Ναι! αλλά πού έμεινε να τον μπήξουμε ρε μάγκες εδω πάνω;Money MouthMoney MouthMoney Mouth

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mallias20
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Αυγ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
181
Likes:
23.879
Πόντοι:
33.598
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LITHOS 77, ILIAS1339, ΜrKavlopoulos και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2017
Στο τέλος την τάισα και creme brulee αλλά μάλλον δεν της άρεσε η συνταγή και πήγε και την έφτυσε..

Ναι!Ναι!Ναι!
05 Δεκεμβρίου, 2017
Το ιδιο ενιωσα και εγω οταν περασα την εισοδο απο αυτο το βλεμμα του τυπου στην πορτα xD
05 Δεκεμβρίου, 2017
Στην εμφάνιση ξέχασα να αναφέρω τομή από σκωληκοειδήτη, μην πάει κανείς και γκρινιάζει πάλι...Σπασίκλας
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3