Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειδα φωτογραφιες της Βικης και διαβασα κριτικη του συναγωνιστη απο κατω οποτε ειπα να παω για αυτοψια.
Πραγματι, προκειται για μια αδυνατη, γλυκια μιλφ με λεπτα ποδια, μικρο στηθος και κοντο μαλλακι που δεν μιλαει ελληνικα αλλα συννενοησε μια χαρα γιατι η κοπελα εχει διαθεση και θελει να κανει τον αλλον να περασει καλα. Ειναι ολη την ωρα με το χαμογελο και γενικα το κλιμα της συναντησης ειναι χαλαρο και ευχαριστο.
Ειπα για δονητη και ηρθε με 2-3 δονητες χεριου στο δωματιο. Στην αρχη στηθηκε στα 4 πανω στο κρεβατι με εμενα ορθιο στο πατωμα να τριβω τον πουτσο μου αναμεσα στα κωλομερια της και μετα αναμεσα στις πατουσες της. Συνεχισαμε με ποδολαγνεια, εχει πολυ ωραιες φλεβες στα ποδια, ημασταν στο κρεβατι και εγλυφα ενω αυτη μου χαιδευε τον πουτσο και τα αρχιδια, μετα κατεβηκε και στον κωλο. Της εκανα νοημα να μου βαλει δαχτυλο, οποτε σιγα σιγα μου το καρφωσε ενω εγω εγλυφα τις ποδαρες της. Με κοιταγε και προσπαθουσε να καταλαβει τι μου αρεσει ωστε να το κανει. Υστερα απο λιγο ξαπλωσα ανασκελα και της ειπα να μου γλυψει τα αρχιδια οπως με δαχτυλιαζει. Το εκανε παρα πολυ καλα, τοσο που εχυσα υστερα απο λιγο χωρις να προλαβουμε να δοκιμασουμε δονητες κτλ. Προσπαθησαμε να συζητησουμε στη νοηματικη, βγαλαμε καποια επικοινωνια και εφυγε.
Εξαιρετικη συναντηση παρα τη συντομη διαρκεια που ειχε.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2017
Όνομα κοπέλας
Βίκη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, mad_max, professorx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού