Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Διαβάζοντας τόσες θετικές κριτικές, είπα και εγώ να δοκιμάσω ραντεβού με την Ελένη.
Οκ, δεν μπορώ να πω, μια χαρά τύπος είναι και συμμετέχει - λεκτικά και στην πράξη - σε καλό βαθμό.
Αλλά.
1ον, αν και σε υποψιάζουν οι φωτογραφίες για τα παραπάνω κιλάκια της, στην πραγματικότητα έχει κάμποσα παραπάνω από όσα κάνουν να φανεί..
2ον, η αίσθηση από μπροστά ήταν αρκετά χαλαρή. Είναι πολλά που έχουν επηρεάσει αρνητικά τη σφιχτότητά της.
Και 3ον, αν και έκανε μπάνιο και πριν και μετά, όταν προχωρήσαμε απ'το στοματικό στην πράξη υπήρχε μια έντονη μυρωδιά που προερχόταν απ'την περιοχή της σε συνδυασμό με το άρωμα του προφυλακτικού που, πέρα από έντονη, ήταν και αρκετά δυσάρεστη...
Επίσης, αφού μπήκα από πίσω και τελείωσα, βγάζοντας το προφυλακτικό... δεν χρειάζεται να σας κάνω εικόνα τι είδα... (δεν διαβάζετε εδώ για να ξενερώσετε) αλλά καταλάβατε...
Περιττό να πω πως, αν και είχαμε χρόνο, δεν είχα διάθεση να προχωρήσω σε 2ο γύρο..
Πέρα από αυτά, προτείνεται μόνο για όσους τους αρέσουν οι μεγαλύτερες και πιο μπαμπάτσικες γυναίκες, με ότι αυτό συνεπάγεται.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
644
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alneri, doc_lin, iakovos και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε μου. Όσο αφορά το σώμα της Έλενας για τα 36 χρόνια είναι σούπερ. Αυτό που λες για την μυρωδιά εμένα δεν μου έδειξε κάτι τέτοιο.Και νομίζω και άλλα άτομα εδώ που έχουν γράψει για την Έλενα δεν αναφέρουν κάτι για αυτό. Τώρα σχετικά με αυτό που λες για το πρωκτικό μπορεί να έτυχε. Εγώ δεν είχα ούτε εκεί πρόβλημα .Η Έλενα προσέχει τον εαυτό της για εκείνη και τους πελάτες. Ξέρει τι πρέπει να κάνει πριν έρθει στα ραντεβού.
01 Δεκεμβρίου, 2017
Σιγουρα δεν μπορει να αρεσει σε ολους σε αυτο δεν θα διαφωνησω αλλ για τις μυρουδιες εχω αμφιβολιες Χμμμ;Χμμμ;
01 Δεκεμβρίου, 2017
Εεεετσι ετσι ετσι Ναι! ... Ευχαριστω για την κριτικη Έρωτας
01 Δεκεμβρίου, 2017
αξιοπιστο μελος να βαλει και κριτικη ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
TK
TASSOS karipidis
01 Δεκεμβρίου, 2017
Εγώ τα έχω πεί πεταμένα λεφτά φίλε αυτή που τα λένε αυτά θεα κ τέτοια μάλλον δεν ξέρουν τι θα πεί πραγματική πορνοστάρ έχει δεί κανείς πορνοστάρ με κοιλιά να εγω πρώτη φορά την έχω δεί κάνει μπάμ απο τής φωτο φένεται δεν είχε κάνει ακόμη την λιποαναρρόφηση χα χα είσαι θεός πάντως που τα λές όπως είναι 10 απο μένα σε ολα πραγματική κριτική..
S
sohoviz
01 Δεκεμβρίου, 2017
Ευχαριστω σοχακι για την θετικη ψηφο στην κριτικη ..Έρωτας
01 Δεκεμβρίου, 2017
General Statistics - Scotsman

Total Time Spent Online:
35 minutes.
Total Posts:
0 posts
Total Topics Started:
0 topics
Number of Polls Created:
0 polls
Number of Votes Cast:
0 votes


ενταξει ρε φιλε ..σε πιστεψαμε ... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Για πες μας τωρα ...ποιανης προμοτορακος εισαι ...???
αλλα να ξερεις δεν το κανεις καλα ..πρσοαπαθησε λιγο ακομα ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
E
Excalibur
01 Δεκεμβρίου, 2017
καλά τα λέει ο Excalibur τύπε, μας ξενέρωσες με τις δυσωσμίες και την σκατίλα. Εγώ προσωπικά, αν και δεν έχω συναντήσει την Έλενα, δεν τα πιστεύω, παρακαλώ η Έλενα να μας πει την αποψή της, ο τύπος γράφει χοντράδες
S
since1991_old
01 Δεκεμβρίου, 2017
Η συνάντηση, που περιγράφεις, δεν έγινε ποτέ !!! Και αν εγινε εγινε για
01 Δεκεμβρίου, 2017
Σαν "Σκωτσέζος" που δηλώνεις, δεν περίμενα ασφαλώς να είσαι απλοχέρης και κιμπάρης στην "κριτική" σου,
αλλά εσύ φιλαράκο το τερμάτισες...Γερο-μύστης
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 136408
34 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3 4