Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 174 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γύριζα το βράδυ σπίτι μόνος και περνώντας κατά τις 23:30 και λέω δω τι παίζει σε αυτό το υπόγειακι.
Μάλλον 3η βάρδια δούλευε γιατί περίμενα αρκετή ώρα στο χώρο υποδοχής μέχρι να βγεί η άρα ετοιμαζόταν και ήμουν ο πρώτος πελάτης. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό, 69, όσο περιμενα. Τελικά μια πολύ λεπτή κοπέλα περίπου 165 ύψος με καλό κωλαράκι βγαίνει ελάχιστα έξω απο το καμαράκι ντροπαλά, καμπουριαζει απο την ντροπή και την αμηχανία.
Είναι κάστανοξανθη με κατι σα καρέ χτένισμα, συμπαθητικό πρόσωπο, ντροπαλή, περίπου 22-24 ετών, άσπρη στο δέρμα, μικρά βυζάκια. Μέσα διαπιστώθηκε οτι το σώμα της είναι χαλαρό αν και πολύ λεπτή.
Η κοπέλα ειναι απο Αλβανία, ξέρει καμία δεκαριά λέξεις στα ελληνικά όλες και όλες, και με αυτά προσπαθούσαμε να συνεννοηθούμε. Εχει 4 μέρες στην Ελλάδα ή στο επάγγελμα δε μπόρεσα να καταλάβω. Ήμουν τρυφερός μαζί της και το εκτίμησε. Παρά πολύ άπειρη στο σεξ που αποδεικνύει οτι δεν είναι πουτάνα το κορίτσι, καθαρή, δεν αφήνει να της βάλεις δάχτυλο ούτε φιλιά.
Έχει στενό μουνάκι, πονάει όταν τη γαμάς δυνατά, κάνει πολύ καλή πίπα χωρίς προφυλακτικό. Οσο εμπειρία της λείπει στο στοματικο, τόσο προσπαθεί αισθησιακά να το γλείψει καλά με προσπάθεια να το πάρει βαθιά.
Λογο της καλής τριβής στο στενό μουνάκι της το καυλί μου είχε καλή επαφή και έχυσα σχετικά γρήγορα βλέποντας και τούς μορφασμούς στο πρόσωπο της, μορφασμούς μεταξύ πόνου και μεγάλης απόλαυσης όπως τη γαμάγα στη μια και μοναδική στάση που κάναμε το ιεραποστολικό.
Όσο σκουπιζομουν με καθαριζε το λαιμό με μωρομαντιλο να μην αφήσει τίποτα σημαδια για τυχών σχέση που δεν έχω αλλά άντε να της το εξηγήσεις, και έφυγε αφού με χαιρέτησε.
Ειναι εντελώς αβγαλτη, καλό μουνάκι στενό, καλή αισθησιακή πίπα κατά τα άλλα πολύ ντροπαλή και πρέπει να τα κάνεις τα περισσότερα μόνος σου.
Στην καθαριότητα βάζω 5 γιατί το δωμάτιο ήταν κρύο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 29, 2017
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ThE, Chevalier Fidèle και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Νοεμβρίου, 2017
Δεν το βλέπω για πολύ στενό ακόμα.....
01 Δεκεμβρίου, 2017
"Ακολούθησα" τα γραφόμενα σου και επισκέφτηκα την συγκεκριμένη εχθές. Την ώρα που μπήκα στο μαγαζί η τσατσά επέστρεφε χωρίς αντιρρήσεις τα χρήματα σε πελάτη. Μόλις βγήκε ο πελάτης τον ρώτησα "τι παίζει"... η απάντηση του ήταν "Φιλαράκο μακρυά" δεν κάνει τίποτα... Εγώ κάνοντας το χαζό παρέμεινα στο χώρο και είπα στην τσατσά του δήθεν ότι επειδή μου αρέσει πολύ η κοπέλα θα περιμένω να ακούσω άποψη και από τον άλλο πελάτη που θα βγει από το δωμάτιο. Αυτή μου είπε οκ αν και κατάλαβα από το ύφος της ότι κάτι δεν πήγαινε καλά. Ο δεύτερος πελάτης που βγήκε είχε τελέίως ξινισμένα μούτρα και έφυγε ψιθυρίζοντας με νεύρα κάτι και κοπάνισε και την πόρτα. Μετά από αυτό το σκηνικό λέω στην κοπέλα με νοήματα καθότι Αλβανίδα... Μου αρέσεις ...μέσα στο δωμάτιο κάνεις 69? Η απάντηση της ήταν κάθετη στα ελληνικά: όχι! Πίπα της λέω no καπότα οκ?...Πάλι λέει: όχι με καπότα. Όπως καταλαβαίνετε εσείς που διαβάζετε αυτό το σχόλιο δεν ρίσκαρα καν να δοκιμάσω τη συγκεκριμένη μετά από όλα αυτά τα σκηνικά και συγνώμη που θα το πω ...αλλά μου είναι παντελώς αδιάφορη η θετική κριτική για τη συγκεκριμένη. Δεν θεωρώ τυχαίο την ίδια στιγμή μέσα σε λιγότερο από 10 λεπτο να φεύγουν δυσαρεστημένοι 2 πελάτες συν το γεγονός ότι η Αλβανιδούλα επιβεβαίωσε ότι δεν κάνει τίποτα μέσα στο δωμάτιο. Κάντε ότι νομίζετε οι υπόλοιποι εγώ ακόμα και να μου περισσεύουν τα 20ρικα δε χαραμίζω κανένα από αυτά για καμιά καριολοπουτανίτσα κουτοπόνηρη.
01 Δεκεμβρίου, 2017
Φίλε μου η κριτική μου αφορά τη συνεύρεση μου με τη Ναταλί τη συγκεκριμένη ημερομηνία και είναι 100% αληθής και αντικειμενική.
Δεν εγγυήθηκα οτι όλοι οι πελάτες θα έχουν την ίδια εμπειρία με εμένα (γιατι να το κάνω άλλωστε, μήπως έχω μετοχές στο μπουρδέλο;) ειδικά με μια κοπέλα που το δήλωσα, για να το ξέρουν όλοι, οτι κατα τη γνώμη μου είναι εντελώς άπειρη και δεν ειναι καν πουτάνα. Προφανώς κατάλαβε οτι δε της αρέσει αυτή η ζωή και το γύρισε ή κατι τέτοιο. Καλα έκανες και δεν έδωσες το 20ρικο και ενημερώσες εδω για τη δική σου εμπειρία αλλά πρέπει να καταλάβεις οτι κανένα σκοπό δεν εχω να παραπλανησω τα υπόλοιπα μέλη και ο μοναδικός λόγος που γράφω κριτικές είναι για να συμβάλω στην ενημέρωση σαν "ευχαριστώ" απο τη πλευρά μου για τις ενημερώσεις και κριτικές που έχω διαβάσει και με γλύτωσαν λεφτά και χρόνο.
Μαύρο στη κοπέλα και το μαγαζί για αυτή τη συμπεριφορά!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3