Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετα απο τις καλες κριτικες ειπα και εγω να επισκευτω την Κιρα.
Πραγματικα πολυ skinny κατασταση και στο προσωπο χανει αρκετα,δεν την λες και ασχημη και το σωνουν αρκετα οι υπεροχες ματαρες που εχει.
Υποδοχη με απιστευτα βαθεια γλωσσοφιλα,με εγδυσε αργα και αισθησιακα,διπλωνοντας μαλιστα τα ρουχα μου στην καρεκλα.
Μετα το ντουζ συνεχισαμε απο τα γλωσσοφιλα στα ορθια για αρκετη ωρα μεχρι που την εγδυσα ,την ξαπλωσα και περιποιηθηκα το μουνακι της.Πεντακαθαρο,υγραινεται ευκολα και μετα απο καμποση ωρα γλειψιματος η Κιρα ειχε δυνατους σπασμους.
Σειρα πηρα εγω που ξαπλωσα και αρχισε να με γλειφει σε ολο το σωμα μεχρι που εφτασε στα επιμαχα σημεια.Απιστευτα καλη πιπα,ιδιαιτερη περιποιηση στα @@ και για οποιον γουσταρει,εγω πολυ προσφερει υπεροχο a-rimming.
Την σηκωσα και την εβαλα στα γονατα μπροστα στον καθρεφτη και συνεχισε το τσιμπουκι με πολυ facefuck,πουτσοσκαμπηλα στη γλωσσα,της τον σφηνωνα στα μαγουλα και της εριχνα ελαφρα μπατσακια,τα σαλια ετρεχαν και το πατωμα ειχε γινει μουσκεμα.Καλυτερη πιπα δεν θα μπορουσα να ζητησω.
Στο σεξ παιχτηκαν ολες οι δυνατες στασεις με αποκορυφωμα οταν ημουν ορθιος,την ειχα στην αγκαλια μου και την γαμουσα σε πολυ γρηγορο τεμπο και οταν την εβαλα φατσα στον καθρεφτη και εγω την γαμουσα απο πισω και τα βλεμματα μας συναντιουνταν απο τον καθρεφτη.
Δεν ελεγε οχι σε τιποτα και για μενα που ψαχνω αρκετα pse εμπειριες ηταν θαυμασια.
Οι καταθεσεις εγιναν,η πρωτη στα βυζια της και η δευτερη στο κωλαρακι της.
Αν θα την ξανασυναντουσα εβαλα ισως γιατι δεν ενθουσιαστηκα απο το πολυ αδυνατο κορμι της.Απο εκει και περα η Κιρα κανει οτι ειναι δυνατο για να φυγεις ικανοποιημενος και στο σερβις ειναι πολυ δυνατη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 18, 2017
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, satyrus, mallias20 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού