Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
μια ετεροχρονισμένη συνάντηση με την Έλενα τον καιρό που ανέβηκε για λίγο προς τα μέρη μας... Η Έλενα μου εδωσε το προσωπικό της τηλεφωνο για να γίνει μια εύκολη συνενόηση.
πήγα στο γνωστό ξενοδοχείο μισή ωρίτσα πριν και διάλεξα το δωμάτιο του τίτλου και την περίμενα... Η κοπέλα ήρθε στην ώρα της ντυμένη όπως πάντα ομορφα.
έκανε ένα ντουζάκι κι επέστρεψε φορώντας μόνο τις μαύρες κάλτσες της (όπως είχα ζητήσει). ξεκινήσαμε με γλωσσόφιλα όλο πάθος και γρήγορα κατέληξε σε μια ρουφηχτή στοματική περιποίηση
της @ωλής μου. Είναι φοβερή μαστόρισα στο στοματικό... αφού με εφτασε λιγο πριν το "αμήν" την γύρισα στα 4 όπου η θέα ήταν απερίγραπτη..
το έχωσα πρώτα στο υγρό της μουνάκι και άρχισα να παίρνω τους ρυθμούς της καύλας της... Τα προστυχα λόγια και οι κραυγές της σε φτίαχνουν απίστευτα..
εβαλε και δαχτυλα στην κωλοτρυπα της και με παρακινουσε να το χωσω κι εκει... δεν άντεξα... η κωλάρα της ειναι ολα τα λεφτα.
μετά απο αρκετή ώρα την γύρισα και έριξα όλα τα υγρά μου στο στόμα της... με περιμενε υπομονετικα μεχρι να τελειωσω και μετα σηκώθηκε και πηγε στο μπανιο.
ειναι μια συναντηση που πρεπει να επαναληφθει...Καπέλο
τα ξαναλέμε baby

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
6.539
Πόντοι:
21.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 litafade, panagos7, old boy και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2018
Αν σε πω οτι τωρα την ειδα θα πεις οτι ειμαι γαιδαρα ... Γλώσσα Εχεις δικιο Ναι!

Σε ευχαριστω πολυ γιαβρι μου ΈρωταςΈρωτας

Παντα θα περναμε καλα εμεις ΜατάκιΜατάκι
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1