Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Υστερα απο χρονια που διαβαζω για τη Σονια, πηγα να την δω. Ηταν σε δωματιο με συναγωνιστη και οσο περιμενα την ακουγα να αγωνιζεται, μας χωριζε μονο ο διπλανος μου τοιχος και μια πορτα με ελαχιστη μονωση.
Αμεσως μολις τελειωσε ο συναγωνιστης βγηκε η Σονια κι εκανε σαλονι μονη της. Ειναι οπως λεω και στον τιτλο ο ορσμος του ailf (aunt i want to fuck). Δεν μου κανει για μανα, αλλα για θεια. Ειναι ψηλη, με περιποιημενο προσωπο με κοντο μαυρο μαλλι, βυζαρες, ποδαρες, κωλαρα, λιγη κοιλια η οποια λογω νταρντανοσωματος δεν χαλαει. Εχει ωραιο προσωπο η θεια και δερμα λευκο. Τα ειπαμε λιγο και μπηκα μεσα.
Τον επλυνα και ηρθε με εναν δονητη χεριου ο οποιος ηταν μεγαλος, οποτε ειπαμε να παμε σε δαχτυλο. Πρωτα της ειπα να γλυψω ποδια και αυτη πηγε κι εβγαλε τα τακουνια χωρις να με ρωτησει. Εμενα με καυλωνουν τα τακουνια κι αυτη μου ηρθε με σαγιοναρες, αλλα τι να της πω; Αρχισα να γλυφω. Πολυ περιποιημενα ποδια, ωραια δαχτυλα, λιγες φλεβες εδω κι εκει, πολυ καλη καμαρα, το κουτουπιε της καυλωτικο!! Επισης σφιχτες και σχηματισμενες γαμπες. Εγω εγλυφα κι αυτη χαζευε την τσοντα στην τηλεοραση, σαν θεια που βλεπει σειρα στην τηλεοραση κι εγω εγλυφα ποδια. Ανεβηκα και της ειπα να γλυψει. Μονο αρχιδια, κωλο λεει αυτη ποτε! Άλλα εχω διαβασει εδω, αλλά τι να πω. Εγλυφε πολυ ωραια. Υστερα εβαλε καποτα στο δαχτυλο και μου το καρφωσε με μαεστρια. Να ακουμπαω το κεφαλι της δεν ηθελε, μου θυμισε την Μια/Γκλορια απο Βρυουλων που εχει το μαλλι στην πενα, γενικα μοιαζουν αλλά η Μια εχει και πολυ προσεγμενο σωμα χωρις κοιλια, ενω ειναι και πιο νεα. Της ζητησα να μου φερει τα βυζια κοντα κι εβαλα την πουτσα μου μεσα τους. Καλα ηταν. Το δαχτυλο συνεχιζε. Υστερα απο λιγο την ρωτησα που μπορω να χυσω και με ρωτησε που θελω. Της ειπα προσωπο και δεν ηθελε, οποτε συμφωνησαμε σε στομα. Ετσι κι εγινε, τα πηρε ολα και τα εδωσε στον νιπτηρα. Χαιρετηθηκαμε κι εφυγε. Μια χαρα!
Καλες τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kotsos81, numpas, mad_max

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού