Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 57 10
Call-Girls 133759
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η ημερομηνία συναντήσεις είναι ενδεικτική (αλλά κάπου εκείνες τις ημέρες έγινε)Σίγουρα αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα σε σώμα - πρόσωπο - συμπεριφορά και επικοινωνία μεγαλύτερους βαθμούς. Τώρα όσων αφορά την διάθεση και σχέση τιμής απόδοσης έβαλα 6αρια(με ανώτερω το 7)γιατί υπήρχαν κάποια προβληματάκια δικά της πόνου κλπ. τα οποία και καταλαβαίνω μιας και δεν έχει - είχε πολλές ημέρες στην δουλειά . Γενικά προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη και είναι με χαμόγελο πάντα. Είναι πεντακάθαρη και μοσχομυρίζει . Στα του αγώνα δεν αναφέρομε γιατί με έχουν καλύψει οι συναγωνιστές σε άλλες κριτικές οπότε είναι ανούσιο να γράφω τα ίδια. Ηθελα να γράψω την κριτική εδώ και ημέρες αλλά από την μια η κούραση και από την άλλη δουλειά δεν με άφηναν . Θεωρώ ότι πρέπει κι εγώ με τον τρόπο μου (κριτική) να συμβάλω στην ενημέρωση των συναγωνιστών μιας κι εγώ διαβάζω τις δικιές τους για να επιλέξω την σωστή κοπέλλα και την αποφυγή κάποιας φόλας(που φάγαμε αρκετές πριν διαβάσουμε εδώ.) Αν θα ξανασυναντούσα την κοπέλλα ;; ΣΙΓΟΥΡΑ και μαΐστρα θα κοιτάξω όταν ξαναέλθω Αθήνα να εχω περισσότερη ώρα στην διάθεση μου για μεγαλύτερο ραντεβού...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
dim.dim(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
126
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, borbi2525, Anderssen_ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού