Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 148 10
Cinema 431985
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
9.0
Ποιότητα προβολής
 
10.0
Δεν ειχα παει ποτε μου σε πορνο σινεμα. Την τριτη δεν λειτουργουσε μετρο και στους δρομους γινοταν πανικος, ευτυχως ο καιρος ηταν καλος με λιακαδα.
Η δουλεια μου με εφερε στο κεντρο, και ειχα ατειλιωτες καυλες. Μασαζακι? η καποιο στανταρακι απο την γυρω περιοχη μεταξουργειου η γκαζι. Μιας και ειχα χρονο ειπα να παω πρωτα απο το σινεμα και εαν δεν κατσει τπτ να παω σε γνωστες λυσεις.

Παρκαρω σχετικα κοντα στην πλατεια καραισκακι και παω με τα ποδια. Ημουν τυχερος στο παρκιν και η κινηση αρχησε να χαλαρωνει ειχε παει 1400.
Ανεβαινω την καρολου και βλεπω την διακριτικη εισοδο. Περναω και με το αντιτιμο του εισητηριου 7,5 λαμβανεις και ενα προφυλακτικο.
Προχωραω ευθεια και απο το σκοταδι δυσκολευομαι να βρω την κουρτινα.Μπαινω. Ειμαι μονος. Η ετσι τουλαχιστον νομιζω. Καθομαι στην μεση περιπου της αιθουσας.Επαζε στρειτ τσοντα της private. Ο χωρος μυριζε ωραια και το καπνισμα δν επιτρεπεται. Εκατσα 5 λεπτα μονος μου δεν υπηρχε κανενας. Ειχα μπολικο ανχος για το τι θα συναντησω.
Ειπα να εξερευνησω. Εκανα μια βολτα απο τις καμπινες. Ενας πιτσιρικας γυρω στα 30 παρα φανηκε να κινηται ηταν με τα χερια στις τσεπες. Ανεβηκα εξωστη. Ενας κυριως γεματουλης ειχε λυσει το παντελονι και ακουγα την ζωνη του να χτυπαει καθως τον επαιζε. Ειχε κολλησει το πρωσοπο του στο τζαμι του εξωστη και απο το φως της ταινιας ισα που διεκρινα τα χαρακτηρηστικα του προσωπου του.

Κατεβηκα παλι κατω και εκατσα στην μεση . Ο πιτσιρικας ηρθε και εκατσε στην ιδια ευθια με εμενα απο αριστερα σε ενα καναπε. Αρχισα να βαριμαι και ειχα μια αμηχανια και και ο φοβος μην μου την πεσουν ζομπι με ειχε κυριευσει.
Πισω δεξια εμφανηστικε ψηλος καστανος μαλιας που επαιζε με το κιν του.

Ηθελα να καπνισω και αποτι καταλαβα δν παιζει τπτ σπουδαιο, λεω δεν βαριεσαι ας περιμενω και εκατσα να δω λιγο την τσονα μπας και καταφερω να τον παιξω.
Εχει περασει κανα 15λεπτο οταν αθορυβα μπαινει και καθεται δεξια μου ζευγαρακι γυρω στα 30. Λεω κανα κροσακι θα ειναι ας αραξω και βλεπουμε.
Να πω την αληθεια περιμενα να σκασει απειρος κοσμος που κρυβοταν στο σκοταδι και να αρχησει να τους περικυκλωνει. Αλλα τπτ...
Αραξαν και σιγα σιγα ξεκινησαν χαμουρεμα και η τυπησα αρχισε να του παιζει μαλακια. Ο γεματουλης 50αρης απο τον εξωστη πηγε και εκατσε 4 θεσεις πιο πισω τους στο καναπε και εκοβε φαση. Πιο πισω ο μαλλιας.Η κοπελα τουρλωσε τον κολο της και στο λιγο φως απο την προβολη φανηκαν τα καπουλια της μεταξυ κολλητης φουστας και ζαρτιερας. Ωραιος κολος μαλλον κροσακι σκεφτηκα. Τα ματια μου ψαχναν να καταλαβουν το φυλλο ως που ειδα τον δικο της να της παιζει την κλειτοριδα. Στο μεταξυ διστακτικα ειχε πλησιασει ο γεματουλης και χαιδευε τον κωλο της η τυπησα δεχτηκη. Πλησιασα και εγω σε πιο κοντινη καρεκλα. Ο χοντρουλης 50αρης εσκυψε και την εγλυψε ενω επαιζε το πουλι του. Μαλλον του πονεσε η μεση και σηκωθηκε και με το ενα χερι της εβαζε δαχτυλο και με το αλλο την επαιζε Χτυπαει το κινητο του και με το αριστερο δαχτυλιαζει κ με το δεξι στλενει μνμ. ΚΑΛΤΙΛΑ . Η τυπησα δεν σταματησε να παιρνει πιπα στον δικο της εγω πλησιασα και πιο πισω μου ηρθε και καθησε κοντα και το παλικαρακι. Ο χοντρουλης αρχησε να την γαμαει και εχασα επαφη. Ευτυχως τελιωσε γρηγορα. Και εμεινε εκει κοντα να την χαιδευει. Μου κανει νοημα να προχωρησω αλλα απο το αγχος δεν μου ειχε σηκωθει. Εκεινη την στιγμη σκαει ενας αλλος 50αρης και αρχηζει να χαιδευει και να δαχτυλιαζει το κολαρακι της. . Παει μαλλον να μπει χωρις καποτα και ο χοντρουλης που ειναι διπλα ακριβως του κανει νοημα και τον σταματα. Ο γκομενος του δινει καποτα. Η τυπησα κατι λεει με τον δικο της και καθετε πανω στην πουτσα του γκομενου της και μετα απο λιγο καθεται πανω στον 50αρι ενω παιζει την πουτσα του γκομενου της. Ο 50αρης εχυσε μεσα σε λιγα λεπτα.
Πλησιασα, της χαιδεψα το στηθος. Η τυπησα ειχει πολυ ωραιο αψεγαδιαστο δερμα και σκληρο στηθος 3αρι Ισως σιλικονουχο αλλα πολυ σκληρο, λεπτη με γλυκο προσωπο ισως οχι πανω απο 27. . Το αγορι της νορμαλ εμφανησιακα 30αρης ψηλος καστανος με γενι. Τον επαιζα κοντα της και ενιωθα την ανασα της πανω στο πουτσοκεφαλο μου. Της λεει ο δικος της παρε πιπα στο παλικαρι αυτη δεν πλησιασε καθολου και ανεβοκατεβαινε πανω στην πουτσα του γκομενου της. Φανηκε με τον τροπο τους οτι διπλα στους μπαρμπαδες ημουν πιο κοντα στα κυβηκα τους και στην ηλικια τους και γουσταραν. Εβαλα λιγο σαλιο στο δαχτυλο και της επαιξα την κλειτοριδα ενω την γαμουσε ο γκομενος της .Αρχησε να υγρενεται και εγω καυλωσα, ευκαιρια να βαλω καποτα. Την βαζω και αρχιζω να την παιζω. Αυτοματως τον παιρνει στο στομα της. Εκανε μια αργη πιπα, οχι τοσο τεχνικη ουτε ανυπαρκτη θα την χαρακτηριζα μια απλη πιπα. Σκεφτηκα να την γαμησω χωρις αυριο μιας και φαινοταν οτι αρχησε να γουσταρει, αλλα λεω ασε μην παρω κανα παρασημο. Με κοιταξε θελωντας να κρατησει αποσταση και γενικα απεφευγε να κοιτα στα ματια. Εχυσα μεσα στην καποτα. Η τυπησα δεν σταματησε να γαμιεται με τον δικο της. Εκατσα στην θεση μου παλι και περιμενα να τελιωσουν μπας και κανονησουμε τπτ για αλλη φορα γιατι μαλλον γουσταραν μαζι μου. Δεν σταματησαν ουτε λεπτο να γαμιωνται. Της επαιζε το μουνι και εχυνε απανωτα. Στο μεταξυ το παλικαρακι εμφανηστηκε διπλα κ εχουμε πιασει την κουβεντα και απεξω απεξω μου λεει οτι ερχεται καμια φορα για πιπα και θα γουσταρε να γλυφει τον αντρα του ζευγαριου αλλα αυτος δεν του αρεσει και με ρωτησε εαν με εχει γλυψει αντρας. Ευγενικα του εξηγησα οτι δεν ψηνομαι και καναμε γενικη κουβεντα. Το ζευγαρι δεν σταματαγε το γαμηση. και η τυπησα εχυνε απανωτα. Ελεγα τωρα επρεπε να ειχε ουρα απο κοσμο να την χορτασει πουτσα αλλα κανεις. Ο μαλλιας εξαφανηστηκε.Μειναμε εμεις και εμεις... Τεσπα περασε η ωρα και ειχα να βαψω και εναν παγκο για το γεαφειο μου και την εκανα. Αποτι καταλαβα η φαση ηταν να γαμιωνται μεταξυ τους και να δινει πιπα και μουνι σε οποιον περασει χωρις να τον κοιταει και πρεπει να ειναι σχετικα νεοι στην φαση γιατι ειχαν καποια σημαδια αμηχανιας. Ωστοσο ηταν πολυ απολαυστικοι

Συμπερασματικα, μπορει να ημουν κολοφαρδος πρωτη φορα και με νορμαλ νεο ζευγαρι. Ο χωρος οκ, ζομπι δεν ειδα πολλα βασικα δν ειχε κοσμο. Εαν σκασει ζευγαρι με το μαλακο αφηστε τους να κανουν αυτοι την πρωτη κινηση και ολο και κατι θα γινει.


Αν τα παιδια διαβαζουν ας στηλουν PM ειμαι ο ψηλος μελαχρινος με το γενι.
SnakeSpir
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
61
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, FOKI, Φίφης και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Νοεμβρίου, 2017
ο χοντρουλης του εξωστη εχει φαει κοκκινη καρτα και παει πρωινα που δεν το ξερουν ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης τον τρωει το κολαρακι του φενεται
SV
Stefanos vasilopoulos
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1