Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 12 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την παραπάνω κοπέλα την είχα δει σε κάποιες τσοντούλες...!Είναι έτσι μικροκαμωμένη,τουλάχιστον έτσι δείχνει μέχρι να την γνωρίσεις...Για να είμαι ειλικρινείς δεν την είχα σαν στόχο αλλά μόλις είδα πως είναι στην χώρα μας για λίγες μέρες μου κίνησε την περιέργεια...Έτσι λοιπόν,κοιτούσα τις φώτο της που έχει το γραφείο...Κάποια βιντεάκια που έχει γυρίσει και να που ήρθε η όρεξη για ραντεβουδάκι...
Συνεννόηση με το γραφείο μέσω μηνυμάτων και τσουπ στο ξενοδοχείο όπου φιλοξενείται...

Έστειλα ένα μήνυμα για τον αριθμό του δωματίου και ανέβηκα να την συναντήσω...Μου άνοιξε την πόρτα,πρώτη εντύπωση πολύ θετική καθώς είναι πολύ ερωτική και αρκετά σέξυ!Τα μαλλιά της πλέον είναι κοντά a la garcon αλλά της πάνε πολύ!Φορούσε μία βυσσινί ρόμπα πολύ σέξυ και από μέσα κάτι μαύρα εσώρουχα,σκέτη καύλα ήταν...Αμέσως αφού γνωριστήκαμε,την πλήρωσα,πήρε τα χρήματα τα "πέταξε" στο κομοδίνο και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα...!Μου άρεσε που ξεκίνησε έτσι με αρκετή συμμετοχή,της αφαίρεσα τη ρόμπα και τα εσώρουχα και ξεκίνησα να την γλύφω...Αρκετό πιπίλισμα στο μικρό στήθος της και μετά στο γατάκι της...Έδειχνε να το απολαμβάνει και συνέχισα...Ξαφνικά άλλαξε στάση και ήρθε με ορμή για στοματική περιποίηση...Καραμέλωμα στα @@@κια για ώρα και άψογη τοποθέτηση της γλώσσας της σε όλη τη περιφέρεια.Δεν έμεινε σημείο παραπονεμένο!Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πρώτη στάση ιεραποστολικό όπου με αρκετά γλωσσόφιλα σπαταλήσαμε λίγα δευτερόλεπτα.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς το τέλος πλησίαζε,αφαίρεσα το προφυλακτικό και "ψέκασα" τα κωλομέρια της!
Ξάπλωσα στο κρεβάτι για να ηρεμήσω από το πρώτο ημίχρονο!Με πονηρά κοιτάγματα και νάζι κατευθύνθηκε στο μπάνιο για να φρεσκαριστεί.Μόλις ετοιμάστηκα και εγώ από το μπάνιο μιλήσαμε για λίγο για τις ταινίες της και την 'καριέρα" της στο κομμάτι της πορνογραφίας...Όπως σκούπιζα τα απόνερα,πήρε πονηρά την πετσέτα και άρχιζε να χαιδεύει την ευαίσθητη περιοχή ή οποία ανταποκρίθηκε αμέσως.Έσκυψε και ξεκίνησε ξανά στοματικό όπως και πριν...
Την σταμάτησα και ανταπέδωσα και εγώ την περιποίηση με ένα δεύτερο γύρο στο γατάκι της!Έδειχνε να το απολαμβάνει ξανά λέγοντας Oh yes baby και τέλος πάντων αληθοφανείς εκφράσεις ευχαρίστησης...
Πέρασμα του προφυλακτικού και σεξ ξανά!Πρώτα στα πλάγια με άψογη συμμετοχή και μετά με την sofia από πάνω να κινείται σε άψογο ρυθμό,όπου εκεί ξαφνικά ήρθε και το δεύτερο τέλος!Να σημειώσω πως ήταν απ΄τις λίγες που τοποθετήθηκε τόσο καλά από πάνω έχοντας τον πλήρη έλεγχο της συνεδρίας κάτι που γενικά σπανίζει...

Κάπου εκεί το κομμάτι του σεξ τελείωσε και είχε μείνει λίγος χρόνος ακόμη.Τον εκμεταλεύτηκα με συζήτηση μαζί της καθώς ετοιμαζόμουν για αποχώρηση.Με ένα γλυκό γλωσσόφιλο και μία αγκαλιά με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον,πράγμα που θα γίνει σε επόμενο τουρ της κάπου κοντά στο καλοκαίρι απ΄ότι μου είπε....!

Η Sofia μου χάρισε μία άψογη εμπειρία,από αυτές που θα θυμάμαι και δεν θα ξεχάσω εύκολα.Σε όλη τη διάρκεια της συνάντησης ήταν ευχάριστη και η συμμετοχή της ήταν σε κορυφαία επίπεδα.Την κατατάσσω στις σουπερ επαγγελματίες του χώρου και πιστεύω πως αξίζει κάποιος να την επισκεφτεί όταν βρίσκεται στη χώρα μας!

Αυτά για την πορν σταρ τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, chris1955, Kerveras και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού