Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Οι φωτογραφίες όσων αφορά στο σώμα είναι ακριβείς , στο πρόσωπο δείχνουν άλλη κοπέλα, την αδικούν, η κορασίδα είναι πολύ πιο γλυκιά στο πρόσωπο, το μακιγιάζ στη φωτογράφιση εντελώς καταστροφικό.
Όλα καλά, δεν λέει μη και όχι, κοπανιεται και μόνη της, καυλιαρα, όμως ένα μειονέκτημα που εμένα με χαλναει, για άλλους δεν λέει τίποτα, τα γλωσσόφιλα της είναι αέρας, τα ψιλό αποφεύγει. Social βγαίνει κουβέντα αν θέλεις, ξέρει αγγλικά.
Το δωμάτιο της είναι άθλιο πολύ μικρό και το μοιράζεται με τη Μιλάνα.
Συμπερασματικά πέρασα καλά παρά τα όποια αρνητικά, η κοπέλα έχει διάθεση να σε ευχαριστήσει, στήνεται σούπερ, η τιμή της σε σχέση με κάτι αλλά κομοδίνα που έρχονται είναι καλή, αντέχει και σε pse κοπανημα χωρίς μη και δε θέλω έχει φυσικά τα όρια της στις πολύ υψηλές στροφές όμως είναι μαχήτρια.
Το γραφείο πολυ εξυπηρετικό μου είπαν να τους ενημερώσω για τις επιδόσεις της κοπέλας μετά τη συνάντηση εάν ήθελα.

P.S. Στο παππουδονήμα Γερο-μύστης ήμαστε όλοι ρομαντικοί. Θελουμε σε κάθε συνεύρεση να παραμυθιαζόμαστε και να ζούμε το όνειρο, τα γλωσσόφιλα για κάποιους από μας είναι ίσως και η μισή εμπειρία στα ραντεβού. Όταν κάτι υπάρχει στο μενού και κάποιοι από μας πηγαίνουν με βασικό κριτήριο ακριβώς αυτό τότε υπάρχει μια ατελής συνάντηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού