Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Μασατζίδικα 30112
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μαριαννα λοιπον ειχε μπει στο στοχο εδω και καιρο απο τοτε που την ειδα στο καταστημα.
Δεν εχει πολυ καιρο που εργαζεται εκει,
Προκειται για μια σεξυ ελληνιδα 40αρα αισθητικο κατα δηλωση της.
Μετριου αναστηματος , με ομορφο σχετικα προσωπο και ομορφα ματια.
Ξανθο καρε σπαστο μαλλι, λιγο γεματο σωμα απο τη μεση και κατω, που ομως δεν χαλαει το συνολο, γιατι εχει τις σωστες καμπυλες ειδικα στην περιοχη των γλουτων.
Γενικα ο τροπος που μιλαει (ειναι λιγο γατουλα) η ολη συμπεριφορα της βγαζει κατι το πολυ σεξυ και αισθησιακο.
Η υπευθυνη κυρια του μαγαζιου μου ανακοινωσε προγραμμα 60 λεπτων προς 60 ευρω μασαζ. Μου τονισε ομως εξ αρχης πως η κοπελα δεν κανει φουλ προγραμμα στο τελος.
Αυτο δεν με πτοησε, θυμηθηκα αλλωστε ενδοξες παλαιες εποχες του μασαζ πριν το 2000 που σεξυ ελληνιδες θεραπευτριες κανανε πρωτιστως φοβερο μασαζ και το δευτερο μερος ηταν παντα ενα ερωτηματικο, πριν γινουν τα μασατζιδικα αρπα κολλα στουντιο...
Περασα στο δωματιο, που ηταν καθαρο και περιποιημενο με ντουζιερα, σωστο κρεββατι μασαζ, σφραγισμενες παντοφλες και πετσετα μιας χρησης.
Η Μαριαννα μου εκανε ενα παρα πολυ καλο μασαζ λοιπον για 45 λεπτα. Βαζει οσο λαδι χρειαζεται, και κανει σε ΟΛΟ το σωμα, απο τα δαχτυλα των ποδιων μεχρι τα δαχτυλα των χεριων. Κανει και στον λαιμο, προσωπο και στο κεφαλι γενικοτερα που ειναι ακρως χαλαρωτικο.
Στο δωματιο μιλαει ειναι ευχαριστη παρεα.
Στο δευτερο μερος αφαιρεσε ολα τα επανω ρουχα της και μου αποκαλυψε 2 φοβερα στηθη πολυ στητα για την ηλικια της με ομορφες θηλες. Κανει παιχνιδια με αυτα, και το τελος ηρθε αυτα τα παιχνιδια και αισθησιακο μασαζ εκει που χρειαζεται.
Περασα πολυ καλα, χαλαρωσα και σιγουρα θα παω για επαναληψη!Σπασίκλας
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2017
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
Όνομα κοπέλας
Μαριάννα
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
490
Likes:
36.486
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Οξαποδω και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού