Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 60 10
Sex Studio 150113
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Επισκεψη στο εν λογω μπουρδελο μετα από 2 μηνες αποχης λογω ψυχολογικης φορτισης και οικονομικης εξοικονόμησης.
Κανοντας τη γνωστη τσαρκα στα τρια σπιτια κατεληξα στο ένα.Ο λογως ηταν να δοκιμασω μια καινουργια που ειχε φερει το μαγαζι ονοματι λυδια.Στα αλλα δυο σπιτακια ηταν η γνωστη και μονιμη κατοικος παολα και στο άλλο το γυφτορουμανακι που ξαναβαφτιστηκε από κατερινα σε αλεξανδρα.
Εφόσον διαλεξα να δοκιμασω νεο αιμα να δω αν θα πετυχαινα παλι κανενα νέο στανταρακι.Η τσατσα η γνωστη μου πολύ καλη και συννενοησιμη,αφου μου ανακοινωσε τα γνωστα πιασαμε κουβεντα και μου αποκαλυψε ότι αν οι κοπελες δεν είναι καλες τις διωχνουν και μου ειπε πως η συγκεκριμενη είναι καλη στη δουλεια της αν και εγω δύσπιστος, της ειπα θα τη δοκιμασω και θα σου πω μετα.
Μπαινω στο δωματιο καθαρο μεν αν και ο λογος ηταν ότι δεν ειχε δουλεια γιατι αν μπουν συναγωνιστες πιο πριν γινεται κωλος το δωματιο και το αλλαζουν την επομενη μερα,με λιγα λογια σεντονια μια φορα τη μερα αλλαζουν.Χρονος αναμονης αφιξης της λυδιας περιπου 3 λεπτα.Μπαινει μεσα πεταει ένα ξερο γεια και με τεχνικες κινησεις αρχιζει να γδύνεται,ενω εγω της ελεγα κατι για να σπασει ο παγος αυτή δεν καταλαβαινε γρι οποτε ανοφελη η επικοινωνια.Εν συνεχεια το πρωτο σοκ το επαθα μολις εβγαλε τον στηθοδεσμο,μιλαμε για ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ουτε μηδεν νουμερο σουτιεν,το κοιταγα και απορουσα πως αυτή η κοπελα δεν εχει στηθος.Παρακαμπτω το θεμα αυτό και η κοπελα μολις τσιτσιδοθηκε ξαπλωσε στο κρεβατι λες και θα επεφτε για υπνο,της λεω νοηματικα πια γιατι αλλιως δεν συννενοουμαστε τι να κανει και ξεκινησε με μια αθλια πιπα,αεροπιπα θα ελεγα.Αφου βαρεθηκα το αθλιο τσιμπουκι της μολις σηκωνομαι,όπως ηταν ξαπλα στο κρεβατι ανοιγει και λυγιζει τα ποδια για να τη παρω ιεραποστολικα μπαινω μεσα της καλη αισθηση σφιχτο μουνακι τη γαμησα για κανα 3 λεπτο και τη γυρναω στα τέσσερα οπου με κανα δεκαρια δυνατες ψωλιες καταφερα και εχυσα.Η κοπελα πεταχτηκε σαν ελατηριο και με τεχνικες κινησεις φορεσε τα εσώρουχα και αποχωρησε βουβα διχως να πει ουτε ένα γεια.Συνολικος χρονος παραμονης της στο δωματιο περιπου 8 λεπτα.Εμφανησιακα η λυδια είναι πολύ μετρια στο προσωπο,ανυπαρκτο στηθος αλλα εχει ωραιο κωλο και εχει υψος περιπου 1,73.
Επισης το θεμα με τα σκυλια στο χωρο των μαγαζιων δεν εχει λυθει γιατι καθως εφευγα καποιο σκυλι δαγκωσε έναν συναγωνιστη ο οποιος εκανε τσαρκα στον χωρο.
Τελος τη λυδια θα την χαρακτηριζα ως ένα μουγκο αβυζο πλασμα το οποιο δεν κανει για τη δουλεια της ιερόδουλης αλλα θα εκανε καλυτερα τη δουλεια της ως κομοδινο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2017
Όνομα κοπέλας
Λυδία
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mkavlos, ThE, LanciaRallye037 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού