Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 380160
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Dianna την έβαλα στο μάτι όταν είδα τις φωτογραφίες της στο site. Μόλις βρήκα χρόνο έτρεξα στο στούντιο για μια συνέυρεση την κοπέλα.
Σκάω μύτη στο στούντιο και μου ανοίγει η τσατσά. Της ζητάω να δω το κορίτσι (ευτυχώς)δεν ήταν σε δωμάτιο με κάποιο συναγωνιστη,και το κορίτσι έρχεται και αμέσως γνεφω καταφατικά. Δίνω το αντίτιμο (60€) και μπαίνω στο δωμάτιο για μπάνιο. Αφού κάνω το μπανάκι μου ξαπλώνω στο δωμάτιο και ερχεται το κορίτσι. Εκειβτρωω ενα ξενέρωμα φιατιβενω ςγω ημουν χαμογελαστός η κοπέλα ήταν μέσα στην ξυνιλα. Μου λέει ένα τυπικό γεια στα Αγγληκα (hi) και ερχεται απο πανω μου για να τριφτει.Εκει περνώ την κατάσταση στα χέρια μου και την πιάνω από τους ωμους την σηκώνω και αεχιζω να γλυφω τα στηθια της.Αφου τα ευχαριστήθηκα άρχισα να γλύφω το λαιμό της και εκεί το κορίτσι άρχισε να βγάζει ελαφριές κραυγουλες ηδονής (πιστεύω ότι ήταν αληθινές),βάζω το χέρι μου στο μουνάκι της και ήταν μούσκεμα. Τότε ξαπλώνω και αρχίζει η Dianna μια μέτρια πίπα. Κατάλαβε και η ίδια πως δεν είναι το δυνατό της σημείο (κάποιος πρέπει να της μάθει)και αμέσως τον έβαλε μέσα στα βυζάκια της. Στο Ισπανικό ήταν αρκετά καλή και έδειξε ότι αυτό είναι ίσως ένα από τα καλύτερα της σημεία.
Αφού έχω γίνει τούρμπο της λέω να ανέβει από πάνω μου για να αρχίσει το παιχνίδι. Κακά τα ψέματα η πιτσιρίκα χρειάζεται μαθήματα και εμπειρίες γιατί χρειάζεται βελτίωση. Την γυρνάω στα Κατσικογάμης και τότε ρεφαρε η Dianna. Άρχισε να κουνιέται αυτή και ήταν ότι καλύτερο έγινε μέσα στο δωμάτιο. Τότε άρχισα και εγω το σφυροκόπημα και έδειξε ότι αντέχει στον γρήγορο και δυνατό ρυθμό. Έτσι ήρθε το τέλος.
Δεν μπορώ να πω πως ήταν κακό το 《κρεβάτι》 αλλά ούτε και καλό,μέτριο θα το χαρακτήριζα,αλλά σίγουρα με τις εμπειρίες που θα αποκτήσει το κορίτσι (και σίγουρα θα αποκτήσει,γιατί είναι όμορφη κοπέλα)θα γίνει αρκετά καλή.
Αλλά αξίζει να την στήσετε στα 4.Η θέα είναι όλα τα λεφτά και δείχνει ότι της αρέσει αυτή η στάση και ξέρει να χρησιμοποιεί το σώμα της.

Αυτά από εμένα και καλά...ξέρετε εσείς!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2017
Όνομα κοπέλας
Ντιάννα
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού