Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565130
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Διαβάζοντας διάφορες κριτικές για την Μιχαελα  και σε συνδυασμό με τις ωραίες φωτογραφίες που ανεβαίνουν καθημερινά στο Φόρουμ από τα διάφορα studio που δουλεύει ο πήχης των προσδοκιών ανέβηκε, για να κατέβει μετά...
Σαλοναρισμα διαφόρων κορασίδων με την συγκεκριμένη να έρχεται με ένα χαμόγελο  και  και μια πολύ καλή εμφάνιση και εγώ  να έχω λοκαρει το ωραιο σωματακι της που ήταν τυλιγμένο με ένα διχτυωτο φόρεμα. Χωρίς σκέψη δίνω το παράβολο και περιμένω στο δωμάτιο το κορμί. Από κοντά λοιπόν όπως είπα έχει πολύ όμορφο σώμα όπως φαίνονται και στις φωτογραφίες. Το πρόσωπο της θα έλεγα είναι μέτριο προς καλό με ελαφρά σλαβικά στοιχεία, οβάλ σχήμα και θα έλεγα επίσης  ελκυστικό ως ένα βαθμό. Αν και έχει ωραία λεπτά χείλη το φιλί το αποφεύγει ή ενίοτε φιλά επιφανειακά. Στο επικοινωνιακό κομμάτι μιλάει σπαστά Ελληνικά πολύ καλά  οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα επικοινωνίας για όποιον ενδιαφέρει. Αφού λοιπόν την εγδυσα απόλαυσα αυτό το ωραίο καλοσχηματισμενο  κορμί της  και ακόμη πιο πολύ το όμορφο αιδοίο της με υπερβολικά θα έλεγα Αχ και Βαχ που από κάποιο σημείο γίνεται κουραστικό αλλά πολύ θεατρικό. Εδώ να πω ότι αν και το μωρό έχει ωραία στήθη είναι χαλαρά θα περίμενα να είναι πιο σφιχτά αλλά όπως είπα έχουν ωραίο σχήμα.Την γυρνάω σε 69 να απολαμβάνω την περιουσία του μωρού αλλά και το στοματικό της που είναι επιπέδου   champions league θα μπορούσε κάλλιστα να με τελειώσει χωρίς υπερβολές. Ακολούθησαν αρκετές στάσεις του sex δίνοντας μου τον έλεγχο του παιχνιδιού πράγμα που μου άρεσε. Θα ήθελα ομως να είναι περισσότερο δοτική χωρίς να προσποιείται και υπερβολικούς θεατρινισμους.
 Κόστος 100 ευρώ
Διάρκεια  περίπου 25 λεπτά
  

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
company of heroes tho
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
28 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
18.458
Πόντοι:
30.558
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, maniouel, mad_max και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Νοεμβρίου, 2017
100€ για 25 λεπτά... μάλιστα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1