Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την είχα γνωρίσει μέσα από τις ταινίες της,η καβλα μου για την συγκεκριμένη ήταν τεράστια γι'αυτό και πήρα την απόφαση να την συναντήσω από κοντά και μάλιστα για 2 ώρες!!!ήθελα να την ευχαριστηθώ όσο πιο πολύ μπορούσα.
Φτάνει λοιπόν η πολυπόθητη στιγμή που θα την συναντούσα,χτυπάει η πόρτα, ανοίγω και αντικρίζω αυτό το υπέροχο πλάσμα.
Φορούσε ένα μαύρο μίνι φόρεμα αρκετά σέξυ,το πρόσωπο της αρκετά όμορφο και συνέχεια με ένα χαμόγελο ζωγραφισμένο,είχα σαστισει απο το πόσο όμορφη ήταν!!!
Μπαίνει στο δωμάτιο,μου δίνει ένα ζουμερό φιλί στο στόμα και αρχίζει να γδύνεται,σκύβει και μου κουνάει επιδεικτικά το τέλειο κωλαράκι της,μόνο και μόνο με αυτή την εικόνα η καβλα μου είχε πιάσει ταβάνι,μπαίνει για ντουζακι,με το που βγαίνει ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα,πιάνει τις βυζαρες της και μου τις σερβίρει στο στόμα μου,τελεία αίσθηση! !!αρχίζει και με γλείφει παντού,καταλήγει στο αρκετά καυλομενο εργαλείο μου (19cm) και αρχίζει μια πίπα Όλα τα λεφτά!!!να κάνει ότι μπορεί για να τον καταπιεί όλον,τρελαίνεται για πίπα!!!η καβλα ήταν όταν τον είχε στο στόμα της και σε κοιτούσε με αυτές τις κατάρες,δεν άντεχα άλλο ήθελα να γευτώ το υπέροχο κορμί της ,την εστεισα στα 4,τουρλοσε όσο δεν έπαιρνε την απιστευτη ΚΩΛΑΡΑ της και έπεσα με τα μούτρα στην δουλειά που μου είχε αναθέσει,ηθελε να την κανω να χυσει με την γλωσσα μου,δεν άφησα ούτε εκατοστό από το σώμα της χωρίς να το έχω γλιψει,επικεντρωθηκα στο καθαρό μουνάκι της και την υπέροχη κολοτριπιδα της,κάποια στιγμή ενώ της εγλειφα τον κώλο είχε βάλει δάχτυλο στο μουνάκι της και το έπαιζε μέχρι που έχυσε!!!Ήταν τόσο καυλομενη που ήθελε να τον πάρει και πάλι στο στόμα της και να τον καταπιει,μου τον έκανε μούσκεμα από τα φτυσιματα πράγμα που με καβλονε πολύ! !!
Είχε έρθει η στιγμή για να την καβαλησω,μου περνάει προφυλακτικό και μου στηνετε στα 4,ξεκινάω με το μουνάκι της,στην θέα της κωλαρας της δεν άντεξα και της τον εχωσα,γούσταρε πολύ η αίσθηση από την κωλαρα της ήταν τέλεια,με παρότρυνε να τις σκίσω το κωλαράκι πιο δυνατά(με τρέλανε)δεν ήθελα και πολύ και κάπου εκεί ήρθε το τέλος του πρώτου γύρου.
Μπάνιο κρεβάτι κουβεντούλα και βουρ για δεύτερο γύρο,μου λέει "θέλω να μου γαμισεις το στόμα" ξαπλώνει στο κρεβάτι με το κεφάλι της να εξέχει του κρεβατιού και εγώ να της βουτάω την ψωλη μου όσο πιο βαθειά γινόταν, πέρασμα προφυλακτικού και μέσα στο μουνάκι της,αλαξαμε πολλές στάσεις,είχε καυλοσει το καταλάβαινα από τις ανάσες τις,σε κάποια στιγμή μου λέει,"θέλω να μου σκίσεις το κωλαράκι μου",με το που το ακούω το κοντέρ έπιασε κόκκινα,μου στεινετε και πάλι στα 4 Και με προκλητικό ύφος μου λέει "έλα να με σκίσεις το θέλω πολύ!!!" Στα ουράνια εγώ να με προκαλεί να της σκίσω την κωλαρα της,της γαμουσα τον κωλο σε όποια στάση μπορείτε να φανταστείτε,αδιαμαρτύρητα και πάντα να διχνει ότι το απολαμβάνει,δεύτερος γύρος τέλος στο στόμα της,την πήραν και λίγο τα σκάγια στο πρόσωπό,καυλα να βλέπεις αυτό το προσωπάκι χυμένο!!!Ο τρίτος γύρος περιείχε λίγο από όλα τα προηγούμενα...
Συμπέρασμα,ότι καλύτερο έχω πάρει από CG,γουστάρει αυτό που κάνει και δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε αφήσει ανικανοποίητο και στην τελική όσο αφορά την τιμή,ότι πληρώνεις παίρνεις,εγώ παντός θα την ξανασηνατησω και πάλι!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 02, 2017
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
390€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
253
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, parpar, napoleonV1 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2017
Exaristo poli moro m!!!Έρωτας
MM
Marilou Morales
05 Νοεμβρίου, 2017
Μας αρρώστησες με την κριτική!
Η κοπέλα είναι έρωτας Έρωτας
Ακόμα δεν έχω βρεθεί μαζί της λόγω της υψηλής τιμής.. αλλά προφανώς τα αξίζει και με το παραπάνω το μωρό!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2