Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Μασατζίδικα 38272
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για την Φωτεινή δεν χρειάζεται να πούμε αρκετά πράγματα...Σταθερή αξία αρκετών που γυρίζουν τις μασαζερί!Τώρα έχει μετακομίσει εδώ σε αυτό το ίδρυμα το οποίο διαμορφώνεται σιγά σιγά...
Έφτασα στο ίδρυμα κατά τις έντεκα το πρωί...Η Φωτεινή ότι είχε έρθει και τα κορίτσια μαζευόντουσαν...Η επιλογή μου σίγουρη και έτσι πέρασμα μαζί της στο δωμάτιο..!
Ήρθε αφού έκανα ένα ντουζάκι και φρεσκαρίστηκα μέσα στην καύλα με κάτι μαύρα εσώρουχα....Τις τα αφαίρεσα και ξεκινήσαμε έτσι κάπως κάτι δυνατά προκαταρκτικά.Φιλιά με πάθος,χουφτώματα στα κωλομέρια της και γλύψιμο στις βυζάρες της.Ξάπλωσα για να μου κάνει και λίγο μασάζ.Πολύ καλή και σε αυτό ξεκινώντας από κάτω προς τα πάνω...Κάποια στιγμή εστίασε την προσοχή της στα @@@κια και έτσι γύρισα ανάσκελα!
Πίπα άριστη με ωραίο γλύψιμο και στα μπαλάκια!Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στο σεξ!
Πολλές στάσεις δεν είχαμε καθώς είχα φτιαχτεί αρκετά και έτσι με λίγες γρήγορες κινήσεις με τη Φωτεινή στα τέσσερα κατέθεσα!
Ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο και μιλήσαμε για λίγο σε φιλικό κλίμα καθώς το τέλος ήταν σύντομο!
Αφού ετοιμάστηκα και ντύθηκα με συνόδεψε μέχρι την εξώπορτα ενώ προσφέρθηκε να μου παρουσιάσει πριν αποχωρήσω όλο το team του ιδρύματος!
Χαμογελώντας ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον!
Η Φωτεινή αποτελεί πλέον στανταράκι στα μασάζ,δύσκολα κάποιος θα φύγει δυσαρεστημένος από τις υπηρεσίες της!
Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου μαζί της,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Kerveras, LITHOS 77 και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού