Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η συνάντηση έγινε στο Bill. Επικοινωνία πανεύκολη με μηνύματα στο viber και στην ώρα της χτυπάει την πόρτα. Έχει κορμάρα και απαλό δέρμα για πολύ γλύψιμο παντούΓλώσσαΓλώσσα. Τα tattoo της με φτιάχνανε (προσωπικά μου αρέσουν πολύ τα tattoo στις γκόμενες), αν κάνει και ένα πάνω απ'τον κώλο θα χύνω μόνο με τη θέα στα τέσσεραΠροσκύνημαΠροσκύνημα. Το στήθος πλαστικό μεν, καλοφτιαγμένο και για πολύ πιπίλισμα δε γιατί οι ρώγες της προκαλούν. Στην καθαριότητα άψογη με γρήγορα ντουζάκια μετά τους αγώνες, στους οποίους αγώνες ήξερε πως να με καβλώνει, ειδικά με την γλώσσα της που με έλιωνε με τον τρόπο που την χρησιμοποιούσεΜατάκιΜατάκι.
Πολύ καλή συμμετοχή στο σεξ με πολύ "τρέξιμο"... αν και η ώρα ήταν περασμένη. Το πρόσωπό της έπαιρνε καβλιάρικο ύφος όταν ξεσκιζόμασταν, όπου δεν τη χόρταινα να την πηδάω. Στην πίπα όπως προανέφερα η γλώσσα της έκανε θαύματα...Έρωτας
Όσον αφορά το socializing, εκεί πέρασα γαμάτα!!! Έσπασε ο πάγος κατευθείαν με την γνωριμία και μετά λέγαμε μαλακίες και γελάγαμε.
Γενικά σου φτιάχνει την διάθεση γιατί μπαίνει με διάθεση στο ραντεβού απ'την αρχή. Θα την ξανασυναντήσω σίγουρα γιατί αξίζει πολύ και η κάβλα της δεν παίζεται...

Αυτά για το Κατερινάκι μας. Καλό βράδυ!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
234
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kimi13, PETROSANAL1, mlvssecond και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2017
ποσα €
02 Νοεμβρίου, 2017
Καλησπέρα, μπορεις να.μου δωσεις τον αριθμο του κινητου της σε παρακαλώ?
02 Νοεμβρίου, 2017
Μπορεις να μου πεις τον αριθμο τηλεφωωμου της κοπέλας?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3