Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
..επανασταση λοιπον μπουρδελιαρικη..
Σαββατο απογευμα γυρω 8 παιρνω κ κολλητο κ παμε για ττσαρκα.
ειπα να παω στη φωτεινη οπως ειπα στην προηγουμενη κριτικη να δικαιωθω..ακυρο μαγκες κ παλι γιατι στο 27β ηταν μια φωτεινη γυρω στα 50 τριαξονικη..γουστα ειν αυτα οχι δικα μου λαγνοπατσογαμιαδες μου..με τα πολλα γυρω γυρω..μπαινω...στο εν λογω ονλιγκρικαδικο με 15 τη ταριφα..3 κοπελες μια τουμπανη ξανθια με καρε γυρω 30 μια καινουργια σκινυ καστανοξανθη ξεδοντιαρα γυρω 25 κ μια καινουργια ειπε η τσα2 σοκολατενια με τσιμπουκοχειλαρες 2.5 αρι βυζι κ κορμι ααααααχχχχχ...η ναταλι!!!τις αλλες τις ξεχασα μετα απο προκλητικο χορο κ πλησιασμα τη κοοοοολααααρα στα μουτρα μου.. Ηθελα τη ξανθια τελικα πηρα τη τσικολατα!..μπαινει γνωριμια.λιγα αγγλικα τα τυπικα κ ξαπλωνει διπλα μου με χαδακια φιλακια στο λαιμο κ χουφτωμα πουτσας ειχε κ 3 αστερακια τατου στο πλαι προς το νιμου της..τη τουμπαρω κ αρχιζω σκαμπιλια κ δαγκωνιες στο λαιμο..τη ξανατουμπαρω κ της γλυφω βυζακια κ χαιδευω μουνακι..γινομαι τουρμποοο .λαγνη η γκομενα μαγκες ξετσιπωτη βλεμμα στα προκατ δηλητηριωδες!!!..περασμα προφυλακτικου στα 4 αυτη εγω στα γονατα στο κρεββατι κ λιωνω στην οψη να μου τον παιρνει ολο βαθια ! Δυνατο τσιμπουκι κ πιεζω κ λιγο σε φειςφακ..πριν χυσω λες κ το ξερε γυρναει κ μου στηνεται στα 4 ..τον οδηγει στο μουνακι της που ειχε ωραια αισθηση στα τοιχωματα..ταυτοχρονα ετριβα κολοτρυπιδα με αντιχειρα κ πιεζα οσο ανεβαζα..νιωθωντας οτι θα χυσω τη πιανω απ τους ωμους κ οπλιζω το ουζι..ανεβαζω στροφες κ νομιζα οτι θα σπασει το σαπιοκρεβατο! Εκεινη βογγγαγε κ ειχε παρει τη πιο καυλα εκφραση που χει παρει ποτε θυληκο οταν το γαμουσα!..της δαγκωνω λαιμο κ της τα ριχνω με πιεση σταματωντας την τραβωντας την πισω κ πανω στη πουτσα μου γερνωντας το κορμι της πανω στο δικο μου..! Τσικολιτα μου λεει..τουρκαλα ειπε ειναι στην αρχη ..ζητω η ουκρανια λεω γω!!θα ξαναπαω να σκισω τη ξανθια που ειδα στην αρχη..υγιαινετε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Kinkey
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Απρ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
531
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, dmtrsxxx, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Οκτωβρίου, 2017
Χαχαχαχαχαχαχα....σωστός !!!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1