Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επίσκεψη χτες βράδυ στο Λιοσίων 73Α για την Κλεοπάτρα!Αναμονή λίγων λεπτών στο σαλόνι γιατί το κοράσιο βρισκόταν με άλλο συναγωνιστή.Εμφανίζεται στο σαλόνι και δίνοντας το αντίτιμο των 20 πέρασμα στο δωμάτιο(καθαρό,με ντουζιέρα και κλειστή πετσέτα).Το κοράσιο με γλυκό προσωπάκι,σώμα με καλές αναλογίες όχι ιδιαίτερα σφιχτό,με μαλλί λίγο πιο κοντό από τις φωτογραφίες και ίσιο κομμένο στο μέτωπο της.

Έρχεται στην αγκαλιά μου και αρχίσαμε χάδια και βαθιά φιλιά Έρωτας.Εγώ να να φιλάω τα βυζάκια της και να πιπιλάω τις ρόγες τις που είχαν γίνει κάγκελο και αυτή να χαιδεύει το εργαλέιο μου απαλά.Την ξάπλωσα και άρχισα το γλυφομούνιασμα για αρκετά λεπτά και το μωρό έδειχνε με αληθοφανείς στεναγμούς να το απλαμβάνει και όταν σταμάτησα για λίγο με προέτρεψε να συνεχίσω και φυσικά δεν αρνήθηκαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα.Στη συνέχεια ξεκίνησε ακάποτη πίπα με ωραία πίεση των χειλιών της.Μετά από 1-2 λεπτά πέρασμα καπότας,συνέχεια για λίγο ακόμη με πίπα καθώς τη διέκοψα για να την πάρω στα 4 Κατσικογάμης.Στα του αγώνα είχε καλή συμμετοχή με σιγανές κραυγές και όχι έντονες ψέυτικες.Η κατάθεση έγινε σε αυτή τη στάση ανεβάζοντας ρυθμούς στο τέλος.Μέιναμε για 2 λεπτά αγκαλία με φιλιά και μετά ντύθηκε και έφυγε.

Γλυκό,όμορφο κοράσιο,λίγο άπειρο αλλά θα ξανατιμηθεί σε μελλοντική επίσκεψη!

Υ.Γ. Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας θα έβαζα 9 αλλά δεν με αφήνει το σύστημα.
Χώρος/καθαριότητα χώρου 8
Συμπεριφορά τσατσάς 8

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
steve_psycho7
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
22 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
22
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 black panther, dimmits, Επιρρεπής και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού