Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Επισκέφτηκα το συγκεκριμένο οίκο έχοντας διαβάσει προηγούμενες θετικές κριτικές για την ποιότητα των υπηρεσιών των κοριτσιών.
Επίσκεψη μεσημεράκι, εύκολο πάρκιν

Διάλεξα την φωτεινή πέρασα στο δωμάτιο το οποίο βρήκα σε ικανοποιητική κατάσταση. Μετά από λίγο ήρθε το κορίτσι, συστηθήκαμε, και ξεκίνησε ο αγών.

Με ρώτησε εάν θέλω πίπα με σκουφάκι, απάντησα ότι προτιμώ ακα και ξεκίνησε μια ικανοποιητική πίπα με γλείψιμο και στα αρχίδια. Χούφτωνα τις βυζάρες της και σε λίγο είχαμε ανόρθωση. Την σταμάτησα και της πρότεινα να ξαπλώσει και ξεκίνησα και εγώ να περιποιούμαι το μουνάκι της. Έβγαζε κραυγούλες και υποθέτω και από την κίνηση της λεκάνης της , το απόλαυσε.

Μετά πέρασμα καπότας με λίγο αδέξια κίνηση που με πόνεσε , αλλά μου ζήτησε συγνώμη, ΟΚ συμβαίνουν αυτά και ξεκίνησε το πιστόνιασμα σε ιεραποστολικό. Σήκωσε και τα πόδια ψηλά για βαθύτερη διείσδυση και έπεφταν τρελά γλωσσόφιλα. Έπειτα της ζήτησα να ξαπλώσω και να έρθει από πάνω μου , όπως και έγινε. Ήμασταν αγκαλίτσα και χούφτωνα και τα κολομέρια της και είχα φτιαχτεί φουλ.

Φυσιολογικά μετά από λίγο ήρθε το τέλος , περίμενε να ρίξω και την τελευταία σταγόνα που είχα και μετά μου έβγαλε την καπότα και με σκούπισε με μωρομάντηλο.

Περί το δεκάλεπτο που τελείωσα χτύπησε και η πόρτα από την τσατσά.

Χαιρετηθήκαμε και αποχώρησα.

Γενικά μια θετική εμπειρία ,άξια επανάληψης Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
panos nikas
Μέλος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
47
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 truker, TZOYLI, professorx και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2017
η χοντρή λες?
27 Οκτωβρίου, 2017
δεν έχω δει την άλλη για να σου πω, η συγκεκριμένη δεν είναι και κατηγορία φτερού Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2