Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπελάρα μας είναι οτι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά, πανέμορφο πρόσωπο, θεικό σώμα, ο τίτλος πορνοστάρ της ταιριάζει απόλυτα! απίστευτο καινούριο στήθος, φοβερή αίσθηση! η πίπα της μοναδική, τα εξαφανίζει όλα μέχρι το λαρύγκι! γλύψιμο μπάλες και λοκώ! τα δίνει όλα για να περνάς καλά! πολύ καλη αίσθηση και στις 2 τρυπούλες τις! το απίστευτο? κάνει φίστινκ η κοπελάρα! ευγενέστατη, χαμογελαστή και επικοινωνιακή δε χάνει πουθενά! ανυπομονώ να σε ξαναδω!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Μέλος
Εγγραφή:
6 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
28
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anallover21, travestolagnos, djantonis666 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Οκτωβρίου, 2017
Απλά το μωρό στάζει καύλα.
20 Οκτωβρίου, 2017
η μαριλού είναι όμορφη, σωματάρα, προσπαθεί και με το παραπάνω...έχω γράψει και κριτική (θετικότατη) γι αυτήν...
αλλά vfm στα 200 ευρώ δεν υφίσταται κατά τη γνώμη μου
J
john100
20 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνώ με αδερφοJohn είναι πολλά λόγο γραφείου πάντα.αν έπαιζε μόνη τις στα 150 πιστεύω θα ήταν vfm
f21
f21
20 Οκτωβρίου, 2017
Pedia dem ine olis aromas idia timi...tis kaliteros tos prirones para pano!pistevo k ine kalitero na doxe 30 evro para pano k na ises siguros k tha mines exaristimenos!!kali mera !¡exaristo jhon giati pregumeni krituki sou!!!filakia gia olous!!
MM
Marilou Morales
21 Οκτωβρίου, 2017
Αγαπητή μου όταν οι περισσότερες ειναι στα 100-120€ (Μέσο όρο) το κάτι παραπάνω είναι τα 150€ όχι τα 200€.
Είναι πολλά... πάρα πολλά... οι υπηρεσίες καλές αλλά μέχρι εκεί... προσωπικά θεωρώ υπερβολή για Μαριλού τα 200€. ΜΕΓΑΛΗ!
200€ να δώσεις για 9αρο10άρι σώμα φυσικό και 8-9άρι πρόσωπο με αντίστοιχες υπηρεσίες!
Εδώ δεν ισχύει ούτε το πρώτο ούτε το δεύτερο!
Όσο είχε πέσει στα 150 καλά ήταν!
21 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και εγω συμφωνω τα 200 ειναι παρα παρα πολλα δε λεω κορμαρα και στο σεξ ολοι λενε τα καλυτερα και απ τις τσοντες που εχει γυρισει ειναι πυραυλος αλλα αν ηταν στα 150 θα ηταν η τελεια επιλογη...εγω προσωπικα θελω να παω μαζι της τρελενομαι αλλα τα 200 με κολωνουν δεν βγαινουν ετσι ευκολα για 1 ωρα και αυτος ειναι ο λογος που δεν παω
D
dimitrios7
(Updated: 21 Οκτωβρίου, 2017) 21 Οκτωβρίου, 2017
Ego teoro pu exo poli oreo k gliko prosopo fisiko!!to soma mou ine gimnasmeno k fisiko mono tos stisos inen psilikona!!ksero na dinume k na fenume kirile k sexi!ime k nosti!k pistevo k axitho ta lefta pu perno!!an esi to teoris poli gia emena¡ boris na pas me kopeles pu sitanen ligotera!ego exo dulia eftikos!! K dem paraponiene!omorfo mera na exis gliko mou¡¡
MM
Marilou Morales
(Updated: 21 Οκτωβρίου, 2017) 21 Οκτωβρίου, 2017
Epithis agapimenos mou!!thelo nakseris k ego exepititis thelo na exo ligotera dulia alla kali!!thelo na pao mono me to kosmo k vlepi tin axia mou!!k tos exaristitho me ollos tos tropos pu boro!!ella sto profil mou na dis to fisiko prosopo mou xoris maikap otan simnitho !!k pos fenume ota vieno gia poto k exo!!!!sagapo exthi k alios!!filakia para polla!!
MM
Marilou Morales
21 Οκτωβρίου, 2017
Το κορίτσι αξίζει απο το πρώτο μέχρι το τελευταίο ευρώ της, αν μπορούσα θα έβαζα σε όλα 10! όποιος διάβασε τη κριτική, οι υπηρεσίες που παρέχει σε αυτά τα χρήματα δύσκολα βρίσκονται..
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9