Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ηρθε η στιγμη που θα γραψω μια καλη κριτικη γιατι οπως γραφω και στον τιτλο μη με πουνε και κακο.
Την Αννη την εχω δει αλλη μια φορα στη δευτερη βαρδια μαζι με τη Βερονικα που την εχω παρει αλλα δεν με τρελανε οσο η Αννυ.
Τα δωματια φουλ και η τσατσα νε γραφει σε ενα τετραδιο τα ραντεβου που κανουν τα κορασια.Μου λεει ελα αγορι μου αλλα θα περιμενεις γιατι εχουν παρτουζα οκ τις λεω πιστευω να αξιζει και δινω το μαγικο μπλε χαρτακι και μπαινω στο δωματιο ετοιμαζομαι και μετα απο 10-12 λεπτα ερχεται η μουναρα.Φατσα καυλωτικη βυζια ψευτικα τρομερα τριαμισαρια κωλαρα και γενικα μουναρα.
Προκαταρτικα δεν ειχε αλλα ξεκιναει μια ΑΚΑΠΟΤΗ τρομερη απιστευτη πιπα σε πεσμενο πουτσο που με τρελανε νομιζω οτι αν εβεζε καποτα θα ξενερωνα η πιο ωραια ακαποτη πιπα που μου εχουν παρει ποτε μετα την πηρα στα τεσσερα απο μουνι καλη αισθηση και μετα της τον εβαλα κωλο ενταξει αξιζε αφου τη γαμησα για 7 λεπτα περιπου δεν ηθελα αλλο γαμησι γιατι σκεφτομουνα την πιπα και της λεω να μου τον παρει εβγαλα την καποτα και της τον εδωσα στο στομα το τελος πλησιαζε και την εχυσα στα ωραια στητα ψευτικα βυζια της.
Η κοπελα εγινε στανταρακι μου και θα την τιμαω οσο καιρο θα ειναι στον χωρο και πολλες φορες θα της τον δινω μονο ΑΚΑΠΟΤΗ πιπα που ειναι ειδικη για εμενα οπως καταλαβα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 18, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννη
elton tony
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
241
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 guccimane, TZOYLI, DeanCorso και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
Χαίρομαι που το απήλαυσες "κακέ"!

Την έχω δει, εμφανισιακά δε μου αρέσει γιατί είναι αρκετά σκληρή, λεπτή, γυμνασμένη σκυλέ για τα γούστα μου αλλά μου έκανε εντύπωση που πριν μερικές μέρες με σταμάτησε ένας άγνωστος και μου λέει ότι η κοπέλα αυτή είναι όνειρο. Μετά είδα τόσους να περιμένουν τη Βερονίκη στο σαλόνι (και αυτή ήταν στη σκιά της) και ένας που βγήκε από το δωμάτιο μαζί της έκανε λες και ξεπαρθενιάστηκε..

Μάλλον η ουσία βρίσκεται σε αυτά που γράφεις, τελικά!
T
tetrafasikos
20 Οκτωβρίου, 2017
Καλε μου φιλε και συναγωνιστη για να καταλαβεις γιατι ΑΚΑΠΟΤΗ πιπα μιλαμε πρεπει να χαραμισεις ενα πορνοπαραβολο.
Καντω και θα με θυμηθεις κατα τη γνωμη μου το συνολο της κοπελας αξιζει.
20 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου να ξέρεις ότι με έπεισες και θα σε εμπιστευτώ!
T
tetrafasikos
21 Οκτωβρίου, 2017
περιεργο που δεν κανει προκαταρτικα.
Ολες οι κοπελες σε αυτο το σπιτι κανουν και ειναι και ενα απο τα δυνατα τους σημεια
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4