Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 19 10
Call-Girls 35677
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Νάνσυ το βράδυ μετά απο το γραφείο. Κανονίστηκαν όλα πολύ γρήγορα με sms για την ώρα, το μέρος κτλ. Πάω προς το χοτέλι πιο πρίν να κάνω το μπανάκι μου και να χαλαρώσω και μετά απο κάνα μισάωρο χτυπάει η πόρτα και σκάει η Νάνσυ με ένα μαύρο φόρεμα, και με χαιρετάει με ένα γλυκό φιλί στο στόμα. Πρώτες κουβέντες τι κάνεις κτλ να σπάσει ο πάγος και μετά πηγαίνει στο μπάνιο να ετοιμαστεί. Βγαίνει φορώντας ένα κόκκινο καλσόν και έρχεται προς το μέρος μου και αρχίζουμε τα γλωσσόφιλα, τα χάδια και σιγά σιγά τα γλυψίματα ο ένας στον άλλον. Άφου καύλωσα αρκετά πέρασμα σκούφου και γαμήσι απο κώλο κατόπιν δικής της υπόδειξης. Καυλωμέη και εκείνη, το μουνί της μούσκεμα απο την καύλα, αρχίζει τις φωνές και καυλώνω όλο και περισσότερο. Τέλος πρώτου γύρου με κατάθεση στο στόμα της. Μπανάκι, τσιγαράκι και κουβεντούλα για διάφορα θέματα της καθημερινότητας. Με την κοπέλα μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της για ότι θες, ακομπλεξάριστη και μια χαρά τυπακι. Τουλάχιστον εγω μέχρι εκείνη την ώρα ένιωθα λες και γαμούσα την γκόμενα μου. Και αυτό μου άρεσε αρκετά στη συνάντηση. Τέλοσ κουβέντας, αρχίζει ο δεύτερος γύρος με μια καταπληκτική πίπα, με σάλια με φτυσίματα με deepthroat και γλύψιμο της γύρω περιοχής, περιποιούμαι και γω το υγρό και καθαρό μουνάκι της και σε λίγα λεπτά ο μίστερ εγέρθητι. Γαμήσι στα τέσσερα με θέα την κωλάρα της, ιεραποστολικά με τρελά γλωσσοφιλα. Τέλος την έβαλα απο πάνω μου και κοπανιόταν σαν τρελή πάνω στον πούτσο μου. Μετά απο αρκετή ώρα κατάθεση στια βυζιά της!!! Εν κατακλείδι ήταν ένα ραντεβού με πολύ καύλα και απο τους δύο μας, γουστάραμε και οι δύο ότι κάναμε και εμένα προσωπικά μου αρέσουν οι κοπέλες με τα πιασίματα τους!!! Την Νάνσυ την βρήκα αρκετά ερωτική και αρκετά όμορφη για τα δικά μου γούστα!!! Εννοείται θα ξαναγίνει συνάντηση και μάλιστα σύντομα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
446
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, muffer35, mad_max και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2017
ευχαριστω πολυ μωρο μου για την κριτικη σου και για το ομορφο ραντεβου μαςΈρωταςΈρωτας
φιλακια πολλα μωρακι μου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1