Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Με τη Φαίη είχα να περάσω σχεδόν 2 χρόνια. Ο κυριότερος λόγος ήταν το γεγονός ότι είχε αδυνατίσει υπερβολικά, σε σημείο καχεξίας, ενώ και οι απανωτές αρνητικές κριτικές που άρχισαν να εμφανίζονται το ίδιο διάστημα σίγουρα έπαιξαν το ρόλο τους. Όταν την ξαναείδα την περασμένη άνοιξη σε τσάρκα διαπίστωσα με χαρά ότι είχε ξαναπάρει τα κιλά της και είχαν επανέλθει οι υπέροχες καμπύλες της. Αποφάσισα έτσι πως ήρθε η στιγμή να της δώσω μια δεύτερη ευκαιρία.

Για όσους είναι καινούργιοι και δεν τη γνωρίζουν, η Φαίη είναι μια κοπέλα γύρω στα 22-23, σχετικά ψηλή, μελαχρινή, με κοριτσίστικο πρόσωπο. Το σώμα της είναι IMHO από τα τοπ-3 της πιάτσας: μοντελέ αλλά με πιασίματα στα σωστά σημεία.
Στο δωμάτιο μπόρεσα να διαπιστώσω πως η κούκλα έχει ωριμάσει όχι μόνο σωματικά αλλά και σεξουαλικά. Το ταλαντούχο αλλά άγουρο κορίτσι έχει δώσει τη θέση του σε μια έμπειρη νεαρή γυναίκα που ξέρει τι πρέπει να κάνει για να ικανοποιήσει έναν άντρα. Έχει σταματήσει πλέον να προσπαθεί να αντιγράψει την Πένυ και έχει υιοθετήσει ένα δικό της στυλ (GFE με μικρές δόσεις PSE) που προσωπικά το βρίσκω ακαταμάχητο. Τρομερά βελτιωμένο το στοματικό της, ενώ η ευλυγισία της της δίνει τη δυνατότητα να κάνει με μεγάλη ευκολία ότι στάση της ζητήσεις.

Η θηλυκότητα και το πάθος που βγάζει κατά τη διάρκεια του σεξ μου θύμισαν ιστορικά ονόματα του παρελθόντος. Το ίδιο και η σταθερότητα στην απόδοση: έχω πάει πολλές φορές μαζί της τους τελευταίους μήνες και κάθε φορά ήταν εξαιρετική. Αν μιλάμε για συνδυασμό εμφάνισης-υπηρεσιών τότε αμφιβάλλω αν τα στουντιοκόριτσα που μπορούν να την κοντράρουν είναι παραπάνω από τα δάχτυλα του ενός χεριού.

Σε μια εποχή όπου το επίπεδο έχει πέσει απελπιστικά και οι απανωτές φόλες είναι συχνό φαινόμενο, η Φαίη έχει γίνει πλέον η νο 1 επιλογή μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, doc_lin, Ntountaras και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2017
Καλή κριτική.
Ωραία θα 'ταν αν τη βάζανε και καμιά πρωϊνή βάρδια, για μας που δεν είμαστε βραδυνοί "εξοδούχοι"
14 Οκτωβρίου, 2017
4,5 φορες που την εχω παρει με αριστα το 10...μ.ο θα εβαζα 6.5.
σαν γυναικα ειναι γαματη, ωραια. αλλα στον αγωνα...κλεβει-
14 Οκτωβρίου, 2017
........ πιξακο ποτε δεν έχεις κάνει like σε κριτικη δικιά μου.......
έγω θα σού κάνω ένεκα ύποδείξεως φίλου σου........ όσο γιά τήν κορασσσίιδα Φαίη τά έχπουμε πεί......
Πεθαίνεις & σε έπαναφέρει........ Ναι!Ναι!Ναι!
14 Οκτωβρίου, 2017
Θα συμφωνήσω με τον ACHILEAS77 όπως τα γράφει είναι την πήρα τον Ιούλιο και μου έσπασε τα νεύρα έβαζε το χέρι στο μουνι της με αποτέλεσμα να μην μπορείς να γαμησεις ΘυμόςΘυμός και μετά μου πίεζε τα αρχιδια η μαλακο για να τελειώσω ποιο γρήγορα εννοείται πως από μένα δεν θα ξαναπάρει ούτε €€€€ η καριολα
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4