Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376828
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλεποντας τις φωτογραφιες καταλαβα οτι προκειται για κοπελα του γουστου μου. Λεπτη, μοντελε με βυζαρες, ωραιο προσωπο. Πηγα για αυτοψια μια μερα αλλα λιγο η κινηση, λιγο οι ενδιασμοι λογω κακων αποψεων που ακουστηκαν, δεν περασα. Τελικα ξαναπηγα και περασα. Εν τω μεταξυ φουλ στα δωματια η κοπελα, αλλα απο κριτικες δεν βλεπουμε...παρτακια.......!!!
Πηρα αυταρχικο και μπηκα για μπανιο, περιμενοντας να τελειωσει και το προηγουμενο δωματιο που ειχε το μωρο. Υστερα απο λιγο ηρθε με χαμογελο. Ειπαμε για το προγραμμα, το οποιο δηλωσε οτι ξερει κι οπως φανηκε μετα ηταν κατι που ισχυει.
Η κοπελα ειναι κοντα στο 1,70 με πολυ ομορφο προσωπο πολυ κοντα σε αυτο των φωτογραφιων, λιγο πιο γηινο. Φτιαχτα βυζια αλλα ωραια με ρωγαρες σκουρες, κωλαρα, ωραια ποδια με φλεβες στο πελμα και τους αστραγαλλους. Λιγα αγγλικα, καθολου ελληνικα. Αρχισαμε με ποδολαγνεια, εγλυψα, φιλησα, την γυρισα και της γαμησα τις γαμπες, ανοιξα την κωλοχαραδρα και με αφησε να γλυψω οτι ηθελα. Δεν πολυ ασχοληθηκα ομως, αλλα αυτη ηταν πολυ δεχτικη σε μουνι και κωλο. Φιλακια μεχρι λαιμο αφησε, αλλα χουφτωματα ανετα γενικα πανω της. Μετα εβαλε δαχτυλακι και της ειπα να γλυψει τις μπαλες. Υπακουσε, εγλυφε καλα και με κοιταγε με τις ματαρες της. Υστερα απο λιγο της εβαλα το στραπ κι επεσα στο πατωμα στα 4. Ηρθε απο πισω μου με φορεμενα τα τακουνια, γονατισε, μπηκε ανετα και πηδουσε ωραια!! Εβαζε ολο το στραπ μεσα και πηδαγε πιανοντας με απο τη μεση χωρις να κραταει το στραπ, το οποιο ειχε εφαρμοσει καλα στο σωμα της. Εγω της χουφτωνα τα μπουτια, τις γαμπες, τα βυζια, τα χερια. Σηκωσα την πλατη μου παραλληλα με την δικη της να νιωσω τις βυζαρες στην πλατη μου και την κοιταγα απο τον καθρεφτη που με πηδαγε. Ειναι πολυ ομορφη και μπορουσα να χυσω πολυ ευκολα, οποτε αφου το ενιωθα να ερχεται της ειπα να με πηδηξει στα ισια στο κρεβατι. Μπηκε παλι με ανεση κι αρχισε να σπρωχνει. Κραταγε αποσταση απο εμενα και με επιανε απο τα ποδια. Οι βυζαρες της στητες και μεγαλες απο πανω μου φαινοντουσαν καυλα. Υστερα απο λιγο εχυσα πανω μου.... Εβγαλε το στραπ, σκουπιστηκε κι εφερε να σκουπιστω κι εγω. Τα ειπαμε αρκετα για διαφορα κι εμαθα οτι μπορει να κατσει 3μηνο και μετα παλι πισω και μετα παλι θα ξαναερθει λογικα, ειναι στα πρωτα αντα+ αλλα δεν της φαινεται και πολυ, ειναι φιλικη γενικα η κοπελα και πολυ ομορφη.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2017
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.486
Πόντοι:
10.531
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, johny cunt, amjik και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού