Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 161 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Για να γλυτώσω χρόνο, χρήμα, ενέργεια απ'τους υπόλοιπους που σκέφτονται να την επισκεφθούν, γράφω αυτήν την κριτική. Η κοπέλα ξεκάθαρα δε γουστάρει αυτό που κάνει και το κάνει από αγγαρεία!

1. Με χαιρετάει σχεδόν ανέκφραστη μ'ένα βαριεστημένο «Γειά»!

2. Στον αγώνα: Όταν της έπιανα τα βυζιά μου έλεγε «Μη» και ότι παίρνει αντιβίωση, στα 4 που την έβαλα άρχισε να μου τον κρατάει, μην αφήνοντάς με να το ευχαριστηθώ, στο ιεραποστολικό να μου λέει «Όχι τόσο δυνατά», το να ανέβει από πάνω, ούτε λόγος! Βιάζεται να σε ξεπετάξει γενικά! Ίσα ίσα που πρόλαβα και τέλειωσα έχοντάς την στα 4! Το μόνο θετικό μ’αυτήν είναι η εμφάνισή της, και όταν φεύγεις από’κεί! Γενικά, συμπεριφορά προς τον πελάτη ότι χάρη του κάνει του κάνει, γι’αυτό ποτέ ξανά σ’αυτήν την κοπέλα! Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές! Το 10 στο parking λόγω του Ηλεκτρικού.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
jasmlez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
194
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 vlaxos57, professorx, mad_max και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Οκτωβρίου, 2017
τα χουμε ξαναπει παιρνη αντιβιοση 2 χρονια τωρα..χαχαχχ Οσο αναφορα την εμφανηση πριν 4 χρονια ηταν απλα μια γεματουλα αλβανιδα με μπολικο χνουδι σε ολο της το κορμι.....εχει ομορφηνη ειναι αληθεια οταν την πηρα μετα απο χρονια την αναγνωρισα μπαινοντας στο δωματιο οχι απο το σαλονι...οπως και ναχει δενβαξιζη μακρυα !!
11 Οκτωβρίου, 2017
χασιμο χρονου και χρηματος οποιος ασχολειται με την λαουρα καμενο χαρτι ειναι
12 Οκτωβρίου, 2017
Λάουρα: Αλμπανή σαύρα σε δια βίου αντιβίωση ...

Σπασίκλας
A
Alekos666
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3