Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπήκα γιατί με καύλωσε η βλάχικη αλβανική φάτσα της με την αστεία μύτη και η προφορά της. Κοντή με μεγάλη μυτογκα και μπουτοκωλαρα με εμφανή τα σημάδια της κυτταρίτιδας στην αρχή της. Πρόγραμμα όλα εκτός απο κώλο είπε η τσατσά με τη κακία φάτσα. Η Εύα μόνο που δε με παρακαλαγε να μπω μέσα και στο άκουσμα οτι σκοπεύω να γλείψω τη μουνάρα της υποσχέθηκε να μπει στο ντουζ πρώτα και μετα να έρθει.
Στο δωμάτιο αρχίσαμε τα απο που εισαι απο τη μεριά της και να μη πιστεύει με τίποτα οτι ειμαι Έλληνας. Της λεω "σσσιπταρρ είμαι" για πλάκα και απο το σημειο εκείνο μισά ελληνικά μισα αλβανικά απο μέρους της. Της εγλειψα το μουνάκι και λίγο κωλοτρυπίδα γιατί γαργαλιεται εκει και δε της αρεσει. Καθαρή ήταν δε λέω.
Όταν ήρθε η ώρα της πίπας ρώτησε αν θέλω με προφυλακτικό ή χωρίς και αφού απάντησα χωρίς καθάρισε σχολαστικά τον πούτσο και τα αρχίδια με μωρομαντηλο.
Η πιπα της ξφα αργη και επιφανειακή με γλείψιμο εξωτερικό με τη γλώσσα της. Πιάνω το κεφάλι της αποφασιστικά και το χωνω μεσα βαθιά στο στόμα της και της λεω "ετσι κανουν πίπα". Μπουκωθηκε και συνέχισε. Λιγο με ενοχλούσε το δοντακι της αλλα μου αρεσε που ηταν μπουκωμενη.
Την έστησαν στα τέσσερα έβαλε 2 μαξιλάρια κατω απο τη κοιλιά της και την ξέσκισα σε αυτη τη σταση "αλβανικά" αφου με παρακάλεσε στα αλβανικοελληνικα να κανω πιο ήρεμα και αυτο είχε αντίθετα αποτελέσματα τελικά Χαμόγελο την γάμησα δυνατά πανω απο 6-7 λεπτά.
Έχυσα σε αυτη τη στάση χωρίς να βιαστώ να βγω με την εξουθενωμένη Εύα να κάθεται εκει ανακουφισμένη που τελείωσε το μαρτύριο.
Ακόμα και οσο πλενομουν και ντυνόταν επέμενε ότι ειμαι Αλβανός και μου εκανε παρατηρήσεις "γιατί το κρύβω" Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Εύα
Djole77
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
731
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Dirty69, howbawdat και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού