Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84709
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα μορτακια. Η κριτικη μου ειναι αρκετα ετερογχρονισμενη αλλα οφειλω να δωσω κ εγω την προσωπικη μου αποψη στους συναγωνιστές.
Η συνατηση με την Ευα ειχε γινει μεσα στο καλοκαιρι,αρχες αυγουστου αν θυμαμαι καλα στο ξενοδοχειο πισω απο το Ωνασειο. Καθως ειχα ξεμεινει εστειλα απογευματακι μηνυμα ανταποκριθηκε αμεσα η Ευα κ το ιδιο βραδυ ειχε κλειστει το ραντεβου.
Η πρωτη εντυπωση οταν ανοιξα την πορτα οκ δεν ηταν κ η καλυτερη δυνατή καθως προκειται για κοπελα μετριου αναστηματος γυρω στο 1.65 το πολυ, παχουλουτσικη κ μερικα σπυρακια στο προσωπο που οταν εφυγαντα πολλα βαψιματα ηταν πιο εμφανη.
Η κοπελα μπηκε χαιρετηθηκαμε κ πήγε για μπάνιο οπου μετα απο λιγο βγηκε με την πετσετα μονο κ ενα μαυρο στρινγκ. Ανταλλαξαμε καποια φιλια κ κατεβηκε για πιπα στην οποια ειναι μετρ του ειδους και έτσι κατεθεσα στο στομα της κ στο προσωπο της, ενω εγω εγλυφα το καθαρο μουνάκι της.
Το φαουλ με το μπάνιο ηταν οτι καθε φορα που εβγαινε δεν ηταν πολυ καλα σκουπισμενη κ ειχε λιγα νερα πανω της που χαλουσε την υφη του δερματος της οσο χαιδευα αλλα λεπτομερειες.
Ακολουθησε κουβεντουλα ευχαριστη και ενας δεύτερος γυρος με πολυ πιπα, απο πανω και πισοκολλητο αλλα κ λογω κουρασης δεν καταφερα να ολοκληρωσω δευτερη φορα. Καποια στιγμη εφτασα πολυ κοντα αλλα δεν θυμάμαι γιατι κοπηκα κ το χασα.
Ωστόσο εμεινε σχεδον ενα 20λεπτο παραπανω στο ραντεβου καθως ο δευτερος γυρος κρατησε πολυ ωρα.
Εν κατακλειδι η Ευα ειναι νεα κ πολυ ορεξατη σε αυτο που κανει κ σιγουρα οι υπηρεσιες της ειναι πολυ καλες, ωστοσο για μένα δεν εχει αυτη την ομορφαδα που θα την δεις και θα καυλωσεις κ θα σε φτιάξει. Τίμια τα 70 ευρω αλλα δεν ξερω αν θα ξανα δοκιμαζα.

Υ.Γ. Ευχαριστω ευακι για τα κοπλιμεντα (οτι ειμαι πολυ πιο νεος απο οτι περιμενε, οτι περασε κ αυτη καλα).

Υ.Γ.2 Ηθελα να ειμαι οσο πιο αντικειμενικος γινεται κ νομιζω πως κατα βαθος αυτη ειναι η αληθεια. Πολυ καλες υπηρεσιες αλλα σιγουρα δεν ειναι μουναρα οπως εχει εχουν πει ορισμενοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
360
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Djole77, greekarmy, john100 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού