Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565130
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όπως λέω και στον τίτλο πρώτη μου φορά με γυναιλα αλλού χρώματος. Πάντα ήθελα να βρεθώ με μια μαύρη και επιτέλους τα κατάφερα και πέρασα καλά. Αλλά ας ξανά σε αυτό που μας ενδιαφέρει.

Πάω στο στούντιο και μου ανοίγει μια κυρία που ήταν τελείως αδιάφορη απέναντι μου.Εγω προσωπικά χεστικα. Ρωτάω για την Λία και μου λέει να της δώσω τα λεφτά.Της λέω να δω πρώτα το κορίτσι και μετά να μου πει τα προγράμματα να με τα θα δω αν θα μπω σε δωμάτιο. Με το ζόρι να φωνάξει το κορίτσι το οποίο ήταν λίγο ντροπαλό αλλά χαμογελαστό όσο έπρεπε. Μετά λέω στην τσατσά που ήταν η παραφωνία του στουντιου να μου πει τα προγράμματα. Δίνω τα 70 και μπαίνω. Κάνω μπάνιο και πριν προλάβω να σκουπηστω έρχεται η Λία και αρχίζει να σκουπίζει.Τοτε αρχίσαμε και τα χουφτωνα τα εκατέρωθεν και τα φιλιά. Κανένας δεν έκανε κίνηση να φιλήσει τον άλλον στο στόμα αλλά τα φιλιά διναηε και περνάνε σε μάγουλα στο λαιμό και στο σώμα. Με τα η Λ7α κατέβηκε προς τα κάτω και άρχισε την πίπα η οποία ήταν σε γενικές γραμμές καλή.Σρη συνέχεια την σηκώνω και τις βγάζω το σουτιέν και αρχίζω να τις γλύφω τα βυζάκια. Δεν έχει πολύ μεγάλα αλλά είναι στητα και ώρα θα στην όψη και στην γεύση. Αφού ευχαριστήθηκα τα βυζάκια της την γυρνάω της βγάζω την κυλοτα και η Λία γυρνάει απότομα (μπ ορω να πω ότι με ξάφνιασε αυτή η κίνηση,δεν την περίμενα)και αρχίζει πάλι την πίπα. Μετά της ζητάω το προφυλακτικό μου το φοράει την σηκώνω και την βάζω να στηθεί με τα χέρια στο ν τοίχο και εγώ από πίσω άρχισα το σφυροκόπημα το οποιο έδειξε ότι αντέχει και έτσι μας βρήκε το τέλος.

Σίγουρα θα ξαναπάω με την εν'λογω κυρία γιατί δεν την χόρτασα. Ήθελα κιαλλο.Και έδειξε ότι έχει δυνατότητες.

Αυτά και εις αλλά...


Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 03, 2017
Όνομα κοπέλας
LIa
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Οκτωβρίου, 2017
Αυτή η τσατσά είναι για μπάτσες, όπως και ο νεαρούλης τσάτσος εκεί...για πολλές περισσότερες μπάτσες είναι η μαλακοκυρία στο Μπουζιάνη 2 (Sensuality)...λες και μας κάνουνε χάρη οι καριόλες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1