Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 134 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχήν συννενοήση με την κοπέλα πανεύκολη. Viber μια μέρα πριν, 1-2 μυνηματάκια για επιβεβαίωση και όλα μια χαρά.

Αυτά να τα ακούνε κάποιες που είτε δεν τις βρίσκεις ποτέ είτε σε αρχίζουν στις χίλιες και μια ερωτήσεις. Σίγουρα υπάρχουν κίνδυνοι στο επάγγελμα από βλαμμένους αλλά αν γίνεστε υπερβολικές θα χάσετε και τους νορμάλ πελάτες..

Από εμφάνιση τώρα σου πέφτει το σαγόνι. Κλασσικό γκομενέ πρόσωπο, αδύνατο σώμα και βυζάρες. Οι βυζάρες λίγο πεσμένες αλλά μπόλικες οπότε κάνένα πρόβλημα. Γενικά είναι από τις γκόμενες που αν δεις στο δρόμο θα πέσεις σε κανά φανάρι..

Στον αγώνα τώρα είχε από όλα εκτός από πρωκτικό που χρεώνει έξτρα. Έπαιξε καλή μάχη αλλά νομίζω δεν υπήρχε χημεία χωρίς να φταίει η κοπέλα. Ένα φάουλ είναι ότι κοιτούσε το κινητό της, όχι κατά τη διάρκεια αλλά πριν και μετά τον αγώνα, ενώ κατά την άποψη μου η σωστή επαγγελματίας σβήνει το κινητό όταν είναι με τον πελάτη και ας κάνει τα κουμάντα της πριν και μετά... Αλλά μου έδωσε την αίσθηση ότι ήταν λίγο όλα προγραμματισμένα, ενώ εγώ γουστάρω εκφυλές καβλιάρες, αυθόρμητες κι ας είναι και ποιό μέτριες σε εμφάνιση. Τελος πάντων αντικειμενικά είναι καλή και στο κάτω κάτω της γραφής μπορεί να μην την κάβλωνα, δικαίωμά της. Εκτός από το κινητό πάντως δεν έχω κάποιο παράπονο οπότε αξίζει να τη δοκιμάσετε...

Αυτά από εμένα, ελπίζω να βοήθησα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
άρρωστος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
721
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cuckold_cleaner, XRISTINAxxx, muffer35 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2017
Συννενοηθηκες με viber ? Χμμμ;
Αφoυ το τηλ δεν είναι Viber
S
Sc0rpi0s
02 Οκτωβρίου, 2017
Με προλαβες! Το ιδιο ηθελα να ρωτησωΚαπέλοΧμμμ;
G
gantzos(2)
02 Οκτωβρίου, 2017
φαουλ το κινητο......οτι ντακαβλε...μπορει να υπαρχει...Καπέλοσε ευχαριστω που με ενημερωσες Προσκύνημα
02 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι μάλλον έχεις δίκιο δε θυμάμαι νομίζω WhatsApp ήτανε, πάντως με μυνηματα συνεννοήθηκα...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4