Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Στο συγκεκριμένο χώρο στεγάζονται δυο μπουρδέλα, αυτό που είναι Η Σόνια είναι στον απάνω όροφο, αυτό που μπαίνεις και απο Αχαρνών, μια Βουλγάρα Μιλφ γυρω στα 40 απ οτι φαίνεται κανονική, κοντούλα, μελαχρινή με μικρό βυζάκι και ωραία ρόγα, βγαίνη ντυμένη με κάτι μαύρα δυκτιωτά σέξυ και με ωραίες γοβες.
Η υπηρεσία στο σαλόνι λεει οτι κάνει το καλύτερο τσιμπούκι που υπάρχει, και όλα εκτός απο κώλο, η ίδια η Σόνια ήρθε και κάθησε δίπλα μου στο σαλόνι, ενω εγω κοίταζα στο κινητό να δω αν έχει καμια κριτική, αλλα δεν βρήκα, μου είπε η ίδια οτι δύλευε στο στούντιο που βρίσκεται Βούρβαχη 19 με το όνομα Σαμίρα, και πράγματι έχει φωτογραφίες της εκεί στο ιντερνέτ, μου είπε οτι χρέωνε 50 με 70...
Μπήκα λοιπόν, και οταν ήρθε άρχισε να γδύνεται, και εγω αμέσως της έβγαλα το σουτιέν, και δεν έφερε καμία αντίριση. Κάθησε ανάποδα απο εμένα στο κρεβάτι, και σηκώθηκα κρατώντας την αγκαλιά και άρχισα να την φιλάω απαλά στο στόμα, όπου και ανταποκρινόταν, εν συνεχεία έπαιζα με τα βυζιά, ξάπλωσα και της είπα για το τσιμπούκι με προφυλακτικό, το πήρε και το έβαλε με το στόμα της, ανοιξε τα πόδια και με άρχισε σε μια πολύ καλή πίπα και επίσης κατέβαινε και έγλυφε αρχίδια το πάντα, εγω της έπαιζα τα μουνόχυλα, τα άνοιγα και έβαλα και όλο το δάκτυλο μέσα. αυτή μου τον έπαιρνε ωραία για αρκετή ώρα, μετά σηκώθηκε και έτσι όπως ήμουν κάθησε πάνω μου και άρχισε να κουνιέται και να κοιτιόμαστε και οι δυο πλάγια στον καθρέπτη, έδειχνε οτι της άρεσε, σε μιά στιγμή σε ένα απότομο κατέβασμα που την τράβηξα πόνεσα και σηκώθηκε βγήκε, της λεω να κάνουμε πισωκολητό, αλλα αυτή κατέβηκε και μου έπαιρνε πάλι πίπα χωρίς να βιάζεται.. κατόπιν γύρισε και της τον κάρφωσα λίγο κανονικό πισωκολητό, αλλά μετά ανέβηκα πιο πάνω της και όπως είχε ωραία πόδια την καβάλαγα και έβγαζε φωνές, έτσι και την έχυσα, συνολικά την προτείνω σαν μια καλής απόδοσης Μιλφ που ξέρει τι κάνει και δεν παραπονιέται ούτε και βιάζεται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σόνια
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Kinkey, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2018
τουρκαλα ειναι τυπε μου
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1