Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Με πενήντα ευρώ στη τσέπη ολα και όλα, λόγο αργοπορίας στη μισθοδοσία, και με τεράστια επιθυμία να συνευρεθω ερωτικά με νεαρά κορασίδα, δεν είχα πολλές επιλογές παρα την αγαπημένη μας οδο Φυλής. Σύντομη τσάρκα στα γνωστά μαγαζιά και στο βρωμερό υπόγειο στον αριθμό 74 αριστερά συναντάω μια γνωστή τη Μιλένα να με παρακαλάει σχεδόν να περάσω. Αρνούμαι όμως ο μαλάκας προς αναζήτηση φρέσκιας σάρκας. Στο αριστερό του οίκου οι γρεα τσατσα που δε μπορεί ουτε να σηκώσει το βάρος της και κάθεται μονίμως στο σαλόνι, ανακοινώνει χάνοντας την αναπνοή της , οτι εχει νέα κοπέλα ονόματι "Κασσάνδρα" που "είναι η καλύτερη που εχει δουλέψει εως τώρα". Πρόγραμμα ανακοινώθηκε "φουλ".
Η κοπέλα νεαρά μελαχρινή σε μαλλιά και δέρμα, συμπαθητική και χαμογελαστή μου φάνηκε, κοντουλα σχετικά,β κανονικων κιλων και με θεσπέσια κωλαρα.
Αυτο το τελευταίο σε συνδιασμό με το τσαχπινικο σαλωναρισμα με έπεισαν να βγάλω το εικοσαρικο απο τη τσέπη.
Τι πήρα με αυτα τα 20 ευρώ ομως Κύριοι? Τα αρχίδια μου πηρα.
Η κοπέλα που κατα δήλωση της είναι απο Βουλγαρία, μπήκε μεν χαμογελαστή στο δωμάτιο (το μόνο θετικό της) αλλα άρχισε σε δευτερόλεπτα τα "ξάπλωσε σιγα σιγα να αρχίσουμε". Της λεω να τη καμαρώσω λιγο στα όρθια να πιάσω λίγο κωλάρα και μου έδειχνε το κρεβάτι με ψευτοευγένεια και ταυτόχρονα σκίζει τη συσκευασία του προφυλακτικού. Της βγάζω το πανω μερος του εσώρουχου παω να φιλήσω τα πεσμένα 2αρια βυζια της με τη τεράστια μαύρη μαλακή ρώγα και μου πετάει το κουφό " μη το έκανε ο προηγούμενος "!
Εχω αρχίσει να καταλαβαίνω που έμπλεξα αλλα ο παλιός ο μπουρδελιαρης προσπαθεί να παει με τα νερα της μπας και γαμήσει τελικα. Κανω να τη γλείψω λιγο και εκεί απαντάει φυσικά " οχι μωρο μου ντεν εκι τετοιο προγκραμμα". Ας ξαπλώσω λοιπόν.
Βγάζει σε κλάσματα δευτερολεπτου τη σκληρή ασφυκτική καποτα και την περνάει σε εντελώς πεσμένο πεος. Πίπα άχαρη με τον αντίχειρα και το δείκτη να πιέζουν ασφυκτικά και συνεχόμενα τη βάση του πέους απο πάνω και κατω σε βαθμό ασφυξίας που περιορίζει τη στύση. Δυο φορες τράβηξα τα χέρια της και τρίτη το ξαναέκανε. Τη πίπα της την απολάμβανε τελικά μονον η καποτα. Ας περάσουμε στο σεξ λεω και ενω με ρωτάει "πως τελεις μωρο μωρο μου" βαζει ακομα δυο δάχτυλα κρεμα στο παστωμενο ηδη απο κρεμα μαύρομουνο της. Της λεω ξάπλωσε και μπαίνω μεσα με 50% στύση και ξενερωμενος διαπιστώνω οτι οχι μονο δεν εχει αίσθηση το μουνι με τοσο κρεμα, αλλα και η ιδια η κρεμα ξεχυλιζει και γεμίζει τις τρίχες του εφηβαίου μου.
Φυσικά αρνηται και να με φιλήσει, δε περίμενα κατι διαφορετικό. Εδω δεν εκανε αλλα και αλλα. Ας αναφερθεί και η στιχομυθία για την ιστορία " σιγκα μη φιλάω όλους εντω, εγκω τα φυγκω Βουλγαρία σε λιγο"
Η στυση με άφησε σχεδόν και ξαπλώνω και ζηταω να μου τον παιξει μπας και χυσω. Ουτε αυτο εκανε καλα φυσικά και ταυτόχρονα έκανε συστάσεις να μη βαζω δάχτυλα.
Τελικά την εδιωξα στο πεντάλεπτο και της είπα οτι" δε γίνεται ετσι " και απάντησε "εγκω κανω σεξ μωρο μου εδω όχι έρωτα" οπου "σεξ " μάλλον στο μυαλό της ειναι να έρθει καυλωμένος και έτοιμος ο πελάτης, να του βάλει τη καποτα , να τη γαμήσει κανα 3 λεπτό και να φύγει. Της ειπα ξέρω πολυ καλύτερα απο σενα πως γίνεται το σεξ και φεύγοντας τα έχωσα στην απαθεστατη τσατσα για "τη καλύτερη κοπελα που εχει δουλέψει".
Συμπερασματικά ΜΑΥΡΟ και κρίμα που δε πηγα με τη Μιλένα απέναντι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2017
Όνομα κοπέλας
Κασσάνδρα
serafin
Σεβαστός
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
956
Πόντοι:
1.011
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, numpas, Chevalier Fidèle και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Οκτωβρίου, 2017
Τη πίπα της την απολάμβανε τελικά μονον η καποτα χαχαχαχαχαΝαι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1