Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 8 10
Μασατζίδικα 38272
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Χθεσινό πέρασμα.φτάνω στο λαδοκατάστημα κατά τις 18.00 και μου ανοίγει η φωτεινή με ένα πολύ μεγάλο χαμόγελο και με βάζει στον καναπέ. Αφου μου προσέφερε το ύδωρ μου , την ρωτάω αν είναι εδώ η βικτώρια που τόσα καλά έχουν γραφτεί για αυτήν αλλά εγώ ο ΜΑΠΑΣ δεν είχα φροντίσει να δώ και πόσο μάλλον να γευτώ ποτέ!!!!!!!!! Μόλις την βλέπω στο σαλόνι παθαίνω αυτό που λέμε...Κ Ο Κ Ο Μ Π Λ Ο Κ Ο!!!!!!! Dancing Penis Cool Condom Take This fuck1 Knockin' Boots pipa2 pipa1 zfuck Orchestra Erection ναί όλα αυτά μαζί έπαθα..ακριβώς...τί τρελλόμουνο είναι αυτό λέω από μέσα μου και απέξω μου!!!!! Γαμώ το μνί της θειάς της βάβως βροντοφώναξα και μπήκα μέσα σχεδόν τρέχοντας!!!!!!! Δεν μπορούσα να κρύψω τη χαρά μου καθώς δεν πίστευα στα μάτια μου!!!! Heavy Metal Big Δεν ήθελα να δώ καμμία άλλη κοπέλα(είχε άλλες 2 αλλά η μία ήταν δωμάτιο). Η Βικτώρια για όσους δε γνωρίζουν είναι μία πανύψηλη 1,80 μελαχροινή γυναικάρα με απίστευτο κορμί και μικρό βυζί. Έχει 2 καταπληκτικά τατουάζ ένα πίσω χαμηλά στη μέση λίγο πριν τα λουκουμαδίσια πωπάκια της Kneel και ένα πιο μεγάλο στην κάτω κοιλιακή χώρα...το πρόσωπό της είναι καύλα για τα δικά μου γούστα...Πάμε στη πράξη τώρα..Μασαζάκι άνω του μετρίου και μετά από 30 λεπτά λαδώματος και πίεσης σε συγκεκριμένες περιοχές του κορμιού μου Headbaning! άρχισε το κυρίως έργο όπου ο στήβεν σιγκάλ άρχισε να βαράει κόσμο...αυτό μου έκανε και η βικτώρια...άρχισε να με βαράει....δε με λυπήθηκε καθόλου η ΚΑΥΛΆ!!!!!!! Αρχίζει με μία πιπάρα άνευ σάλιου και προηγουμένου με ρυθμό αλά λόταρ ματέους μουντιάλ 1990 και τη σταματάω λίγο πριν τελειώσω...μιλάμε για την επιτομή της πίπας!!!!!Πέρασμα καποτιακής μεμβράνης και στήσιμο στα 4 όπου με έπαιξε άσχημα πριν μπώ μέσα της και το καυλί μου έγινε πύραυλος της ΝΑΣΑ...ναί είναι αλήθεια..εκτοξεύτηκα σε άλλες στρατόσφαιρες με το μουνί αυτό!!!!!! Την αρχίζω σε ένα όρθιο σφυροκοπάνημα για κανά 3λεπτο...δεν αντέχεται παραπάνω..εκτός αν έχεις παίξει 2 μαλακίες λίγο πριν φτάσεις στο κατάστημα...αλλαγή στάσης...ιεραποστολικό το έργο μου...φωνές δυνατές, ιδρώτας και χτύπημα άσχημο του κρεβατιού το οποίο παραλίγο να μην αντέξει την δύναμη της συνουσίας. Τη γυρνάω πάλι στο πλάι..ξανά σφυρί δρεπάνι..πολύ πόνος. Ξανά μετά την βάζω σε ιεραποστολικά δρώμενα και βάζω τις ποδάρες της στους ώμους μου και αρχίζω ένα δυνατό σφυροκόπημα..πούτσα στη πούτσα!!!!!! εντελώς τρέλλα!!!!!!!! είμαι σχεδόν έτοιμος να χύσω νιαγάρες και τη στήνω στα 4 για έναν τελευταίο ασπασμό fuck2 μόλις 45 δευτερόλεπτα μετά(ούτε ο αλέφαντος τόσο γρήγορη αλλαγή) γυρνάει και μου δίνει το τελειωτικό χτύπημα με δυνατή πίπα λές και της είχα κάνει κάτι...με μανία τον ρούφαγε γιατί ένιωσε ότι θα επέλθει η έκρηξη του μάγματος από τον φλοιό(προστάτη) της γης..έτσι και έγινε...της τα πέταξα όπου ήθελα και έγινε μουνί η ΜΟΥΝΑΡΑ!!!!! Γλωσσόφιλα τρελλά η Βικτώρια..δεν ήθελα να φύγω ήθελα και επαναληπτική αλλά είπα άστο να πάει άστο....γύρισα σπίτι και ολοκλήρωσα την επαναληπτική... HappyBounce_4K8GSO
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Σπουδαίος
Εγγραφή:
27 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
7.015
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, stelios13, black panther και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού