Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261808
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Αννούλα έχουν γραφτεί πολλά και είναι όλα (τα θετικά) αλήθεια !!!
Εύκολη συνεννόηση και πρώτη συνάντηση σε στέκι στη Γλυφάδα. Από τη τηλεφωνική επικοινωνία υπήρχε μια θετική ενέργεια από το κορίτσι κάτι που επιβεβαιώθηκε και στη συνάντηση μας. Ανοίγοντας τη πόρτα είδα μπροστά μου ένα όμορφο, χαμογελαστό πλάσμα σα τα κρύα τα νερά, με τη θετική της ενέργεια να πλημμυρίζει το δωμάτιο. Το πόσο όμορφη είναι ή πόσο καλό σώμα έχει είναι καθαρά υποκειμενικό, αλλά αντικειμενικά είναι ένα όμορφο, καυλιάρικο κορίτσι που κάνει ότι μπορεί να σε ευχαριστήσει.
Ομορφα χειλάκια που προσφέρουν απλόχερα γλωσσόφιλα σαν να είσαι με τη κοπέλα σου, σε όλη τη διάρκεια του αγώνα. Το κορίτσι κινείται σε GFE ρυθμούς, κάτι που μου αρέσει πολύ προσωπικά, αλλά παίζει και στα πιο σκληρά ανάλογα με τη διάθεση του πελάτη της... στα του αγώνα, απόλαυσα το κορμί της με τη καυλωμένη ρώγα, το άπαιχτο κωλαράκι της που είναι για τρελά παιχνίδια, τα περιποιημένα δαχτυλάκια της, το τρελό της γλύψιμο σε @@@δια και όχι μόνο .... Το κορίτσι δε κωλώνει και δε λέει όχι σε τίποτε (τουλάχιστον σε λογικά πλαίσια). Συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει, φροντίζει να το απολαμβάνει κι αυτή όσο μπορεί και αυτό βγαίνει απλόχερα στη συμπεριφορά της. Παίχτηκαν 2 γύροι, σε διάφορες στάσεις, με καλή συμμετοχή από μέρους της, με προτροπές και βογγητάκια από μέρους της(αληθινά ??? αληθοφανή πάντως Χαμόγελο ). Πρώτη κατάθεση μέσα στο υγρό μουνάκι της, λουσμένος στον ιδρώτα, κάτι που όχι μόνο δε την ενόχλησε αλλά μου έλεγε πόσο όμορφα δείχνει με το μαύρισμα στο σώμα μου Προσκύνημα!!! Δεύτερος γύρος δοκιμάζοντας και τους καναπέδες του δωματίου και πρόταση για τελείωμα στο στόμα. Επειδή όμως καθυστερούσα, το τέλος με βρήκε γονατιστό από πάνω της, με τρελό γλύψιμο της ευρύτερης περιοχής και τελείωμα στο σωματάκι της ... Ντουζάκι, φιλάκια και αποχώριση του κοριτσιού...εγώ έμεινα άλλη μια ωρίτσα στο ξενοδοχείο να χαλαρώσω με μουσικούλα και καφεδάκι κάνοντας ένα replay στη συνάντησή μου με την όμορφη Αννούλα Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 26, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
black panther
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Φεβ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
18
Likes:
799
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 atromitos24, THV, Liderex και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού