Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157418
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ιζαμπελα απο Τσεχια,ξανθια μιλφ γυρω στα 40-45 χρονων,πολυ ψηλη και αδυνατη με μικρο κωλαρακι και βυζι αλλα γενικα μοντελισια κορμοστασια για την ηλικια της.Αφου την ρωτησα κιολας αν ηταν μοντελο στα νιατα της και μου ειπε οχι.Κλασσικα 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι και εχοντας διαβασει αρκετα θετικα σχολια μπηκα χωρις να το σκεφτω

Μιλαει τελεια ελληνικα και ειναι πολυ επικοινωνιακη και χαρουμενη γενικα,ε ειπαμε δυο λογια γνωριμιας στην αρχη και επεσε στο κρεβατι οπου αρχισαμε το χαμουρεμα με αγκαλιες και γλωσσοφιλα.Ξαπλωσα πανω της εγλειψα λιγο τα βυζια της,αυτη μου χαϊδευε απο κατω τα αρχιδια και την κωλοτρυπιδα...Χμμμ; κατευθειαν εκει πηγε το δαχτυλο της αρα εχουμε τα ιδια βιτσια Γλώσσα
Πουτσοτριψιμο στο μουνι της οσο ηθελα και στη συνεχεια την σηκωσα τα ποδια ψηλα και συνεχισα και στην κωλοτρυπιδα της και γουσταρε πολυ

Ξαπλωσα για πιπα,με ξεκινησε με εντονο αρχιδογλειψιμο και πολυ χαμηλα αλλα πολυ σαλιο ρε παιδι μου...κρυωσαν τα αρχιδια μου απο την υγρασια.Η πιπα της τιποτα ιδιαιτερο,επιφανειακη χωρις ρυθμο με κατι μεγαλες παυσεις που τον εβγαζε και τον ψιλοεπαιζε και εκανε σα να φιλαει το πουτσοκεφαλο.Δε καυλωσα ετσι οποτε συνεχισα με το χερι και αυτη με χαϊδευε...μου λεει πως θες να με γαμησεις,την λεω βιαζεσαι?...οχι καθολου μου λεει αλλα μαλλον βιαζοταν τελικα Κεφάλι σε τοίχο!
Τη λεω στησου στα 4 να στον τριψω λιγο ακομα,στηνεται την γλειφω και λιγο την κωλοτρυπιδα της τον τριβω λιγο ακομα απο πισω σε μουνι και κωλο και εκει που παω να καυλωσω μου περναει απο κατω την καποτα βιαστικα και ατσαλα με αερα μεσα Θυμός...
ε εκει αρχιζει και χανεται το παιχνιδι,τη γαμαω πισωκολλητα αλλα δεν ευχαριστιεμαι συν οτι ο αδυνατος κωλος της εξαφανιστηκε και ενιωθα δυο κοκκαλα να μου καρφωνουν την κοιλια

Την βαζω απο κατω και συνεχιζω να τη γαμαω αλλα με αποσυντονιζει γιατι κανει κατι τιναγματα κατι σπασμωδικες κινησεις,με τραβαει κατα πανω της,μιλαει ασταματητα...και καπου εκει μου γκρινιαζει και λιγο για το χρονο.Τη λεω να τη χυσω στη μαπα ή στο στομα αλλα αρχικα αρνειται αλλα στη συνεχεια για να ξεμπερδευει μαλλον μου βγαζει την καποτα μου λεει ξαπλωσε και με αρχιζει στην πιπα παλι και τελειωνω τελικα εξω απο το στομα στα χειλη,στο πηγουνι και στο μαγουλο της.

Συμπερασμα...δεν ικανοποιηθηκα,δεν ηταν αυτο που περιμενα.Στα θετικα ειναι οτι δινει γλωσσοφιλα,δαχτυλα,πουτσοτριψιματα δηλαδη μεχρι ενα σημειο σε αναβει...στα αρνητικα ομως πολυ κακη πιπα,αδικαιολογητα κακο για γυναικα της ηλικιας της περασμα καποτας,βιασυνη και μηχανικες σκηνοθετημενες κινησεις αλλα και μια πολυ εντονη οσμη τσιγαριλας στο στομα της αλλα και στα μαλλια της που ειναι εντελως αντιαισθητικο.Αρα δεν ειναι ο τυπος μιλφ που θα με κερδισει και δυσκολα θα ξαναπηγαινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 26, 2017
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.308
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Salonikiospetitelover89, paylosxxl, alladalla και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού