Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 93 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα είναι Ρωσόφωνη μιλφ, μουνάρα σύμφωνα με τα γούστα μου,λεπτή,με μαλλιά ξανθά τα οποία είχε πιασμένα πάνω,όμορφο λεπτό σώμα,βυζιά στητά σιλικονάτα καλής υφής, καυτά τσιμπουκόχειλα, σώμα μαυρισμένο απο σολάριουμ, τατού μία μαγισσούλα με το ραβδάκι της πίσω στον ώμο και ένα ιδεόγραμμα στο χέρι της νομίζω.Η φωνή της είναι λιγάκι μπάσα.
Υπάρχει η δυνατότητα και για ντουζ μιας και τα δωμάτια διαθέτουν ντουζιέρα,κατόπιν έκκλησης μου η υπηρεσία μου έδωσε μία μικρή πετσέτα ασφράγιστη.Αφού έκανα ντουζ και ετοιμάστηκα μπήκε στο δωμάτιο η κούκλα.Μιλάει καλά Ελληνικά σπαστά, συστηθήκαμε τις έκανα και κάποια κοπλιμέντα και την αγκάλιασα.Αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε,χουφτωνα την κωλάρα της και χάιδευα το μουνάκι της μέσα απο το κυλοτάκι ενώ η Άννα έπαιζε τον πούτσο και χάιδευε τα αρχίδια.Ανταλλάξαμε και φιλιά στα χείλη.
Η Άννα μου είπε "ξαπλώστε κύριε να σας εξετάσω" και αμέσως μετά γδύθηκε και ανέβηκε απο πάνω μου τρίβωντας τις βυζάρες της στον ατσαλωμένο μου πούτσο. Της είπα να ανέβει πιο πάνω και άρχισε να με γλύφει στα αυτιά μου αναστενάζοντας καβλωτικά.Κατέβηκε στις θηλές μου όπου και τις δάγκωσε απαλά και κατόπιν κάτω στα αρχίδια όπου τα περιποιήθηκε με την καυτή της γλώσσα.Πήρε τον σκληρό πούτσο στο στόμα της και ξεκίνησε ένα αισθησιακό,αργό και υγρό τσιμπούκι.Εδώ να τονίσω ότι αναλόγως τον πελάτη μπορεί να κάνει και ελεύθερο στοματικό κατόπιν συνεννόησης.Το πρόγραμμα της είναι κανονικό.
Την γύρισα σε στάση 69 και άρχισα να την γλύφω και εγώ στην καυτή της μουνάρα και στην δουλεμένη της κωλοτρυπίδα που δεν την προσφέρει στο πρόγραμμα.Όντας μάστορας στο γλυφομούνι η Άννα την είχε καταβρει και συνέχισε να τσιμπουκώνει.
Κατόπιν η Άννα περνάει καπότα και καβαλάει τον πούτσο μου ανάποδα σε reverse cowgirl.Αρχισε να ανεβοκατεβαίνει στον πούτσο μου ενώ εγώ τον παρακολουθούσα να σκίζει την μουνάρα της.Επίσης ήταν πολύ καλή και η θέα της κωλοτρυπίδας της Αννούλας.
Εν συνεχεία γυρνάμε και σε κανονικό cowgirl με αυτην πάνω μου και προς τα εμένα δηλαδή.Ανεβοκατέβαινε στον πούτσο μου σαν Αμαζόνα ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της.Συνέχισα να την γαμάω πιο στενά τώρα,με αυτήν να γλύφει τον λαιμό μου και το αυτί μου και να μου λέει καυλόλογα.Είναι πράγματι αρκετά καυλωτικό να έχεις τέτοια γυναικάρα στην αγκαλιά σου και να γαμάς.
Επόμενη στάση το πισοκωλητό με την Άννα να σχολιάζει ότι είμαι ακούραστος, ακόρεστος θα πρόσθετα εγώ και να μου κάνει κοπλιμέντα.Άρχισα να την καρφώνο δυνατά ενώ έπιανα βυζιά και χούφτωνα μουνί.
Επόμενη στάση το ιεραποστολικό με τα σώματα μας ενωμένα,ενώ γαμιόμασταν με πάθος και η Άννα με έγλυφε και μου έλεγε καυλόλογα. Κατόπιν γονατιστός με τα πόδια της Αννούλας ψηλά και ενωμένα να καρφώνω και έπειτα σε πιο δυνατά καρφώματα με ανοιχτά τα πόδια της διάπλατα και πάνω.
Για το τέλος αφαίρεσα το προφυλακτικό αρχικώς πήγα να την χύσω στις βυζάρες αλλά εχθές και σήμερα είχα κάνει αρκετό σεξ οπότε ξάπλωσα και έβαλα την κουκλάρα να γλύφει τα αρχίδια μου ενώ εγώ έπαιζα με την καυτή της μουνάρα.Ήρθα σε ένα αρκετά δυνατό οργασμό χύνοντας πάνω μου.Στα υπόψιν ότι δεν με εγκατέλειψε η κουκλάρα μέχρι να βεβαιωθεί ότι είχα ολοκληρώσει.Η υπηρεσία προς το τέλος φώναξε την κοπέλα αλλά δεν υπήρξε κανένα απόλυτα πρόβλημα με τον χρόνο.Όλα κύλησαν σε ομαλούς ρυθμούς.
Εν κατακλείδι η Άννα είναι αστέρι στις υπηρεσίες της, έχει κορμάρα, συμμετέχει στο σεξ, γλύφει και κάνει πολύ καλή ορχεολειχία αν είσαι καθαρός,επίσης αναλόγως με τον πελάτη κάνει και ελεύθερο στοματικό,στο σεξ δεν κλέβει στις στάσεις,είναι υπομονετική σε λογικά πλαίσια πάντα,δεν βιάζεται και αν υπάρξει και η ανάλογη χημεία σε προσέχει μέχρι να ολοκληρώσεις χωρίς βιασύνες.Μπορώ να την προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί έχει το πακέτο εμφάνισης και υπηρεσιών.Έγώ σίγουρα θα την ξαναδώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Σεπτεμβρίου, 2017
εγγύηση η Άννα όπως πάντα!!
25 Σεπτεμβρίου, 2017
Αν δεχτεί ακάποτα, δέχεται και CIM;Χμμμ; θΑ ΓΑΜΑΓΕ!!!!Ναι!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2