Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εν αρχή ην ο πόθος! Αυτός είναι που μας κατευθύνει, με την υπόσχεση μιας άφατης πηγαίας ηδονής, σε φαινομενικές αλήθειες που κατά βάθος είναι ψέματα, σε ατραπούς αβέβαιους, με σχεδόν εξασφαλισμένη την αποτυχία.

Τη φαντασία μου την αναστάτωσαν οι εντυπωσιακές φωτογραφίες της Kacy, που είχε αναρτήσει στη βιτρίνα του το εδωδιμοπωλείο Glamour. Μετά από σύντομη συνεννόηση με την εξυπηρετική παραγγελιολήπτρια κυρία της επιχείρησης, ενημερώθηκα για τον οίκο διαμονής της κοπέλας, σε λεωφόρο γνωστή για την ποικιλία ακολασιών. Ένα τρισάθλιο ξενοδοχείο με εξίσου τρισάθλια δωμάτια.

Η Kacy μου άνοιξε χαμογελαστή την λεπτή πόρτα του δωματίου για να περάσω μέσα. Το πρωτότυπο, είχε ελάχιστη σχέση με τις φωτογραφίες. Πρόσωπο πιο σκοτεινό και άχαρο, με οδοντοστοιχία που προκαλούσε οδοντοτεχνίτη να πεταχτεί όρθιος κα να ετοιμάσει τα εργαλεία του. Ντυμένη πρόχειρα σα να επρόκειτο να πεταχτεί στη γειτόνισσα. Στην καλύτερη περίπτωση θα μπορούσε ένας καλόπιστος να υποθέσει πως πρόκειται για μια μακρινή ξαδέλφη. Μικροκαμωμένη, το σώμα της έχει όμως την κοψιά και τη δροσιά εφηβικού, αδύνατο με μικρό στήθος, που θα παραμείνει στητό μέχρι τα βαθιά γεράματα. Το σύνολο δεν άξιζε μια δεύτερη ματιά. Η συμπεριφορά της ευγενική, με πρόδηλη αμηχανία.

Ένα άλλο στοιχείο που μου έκανε εντύπωση, ήταν πως κατάφεραν να τοποθετήσουν ένα διπλό κρεββάτι σε ένα τόσο μικρό δωμάτιο. Ένα δωμάτιο καταθλιπτικό, με κάποια χρησιμοποιημένα πιάτα φαγητού παρατημένα, που μέσα από το παράθυρο εξετάζει κάποιος το κοντινό μπαλκόνι της απέναντι πολυκατοικίας. Το μπάνιο του δε θα μπορούσε να αποτελεί εξαίρεση, μινιμαλιστικών διαστάσεων, που θα προβλημάτιζε κάποιον υπέρβαρο και μεγαλόσωμο. Προσωπικά τα κατάφερα.

Ξάπλωσα ήρεμος και προετοιμασμένος για οποιαδήποτε εξέλιξη. Και όμως, την ηρεμία μου την τάραξε η Kacy, που με πλησίασε με ένα προφυλακτικό ανά χείρας. Της εξήγησα όσο πιο ευγενικά μπορούσα, ότι είχα αξιώσεις για την έναρξη του ερωτικού μας παιχνιδιού. Με ύφος που έδειχνε να το έχει εκλάβει ως την πιο διεστραμμένη απαίτηση, άρχισε να με χαδεύει με το χέρι της, ενώ δοκίμασε να χρησιμοποιήσει διακριτικά και το στόμα της. Από την πρώτη φορά στη ζωή της, που χρησιμοποίησε το στόμα της σε ερωτικά παιχνίδια, μέχρι και σήμερα δεν πρέπει να έχει αλλάξει αισθητά η τεχνική της … Μετά από λίγο την παρότρυνα για προφυλακτικό, αφού απλά πέρναγε η ώρα και έπεσα στο μικροκαμωμένο σώμα της. Η συμμετοχή της Kacy ήταν μηδενική, παρόλα αυτά η αίσθηση ήταν ωραία και δεν κατάφερα να ασχοληθώ μαζί της τόσο όσο θα ήθελα…

Μετά την επίσκεψη μου στο μπάνιο ξάπλωσα και αφού πέρασε ένα πεντάλεπτο διακριτής αμηχανίας άπλωσα το χέρι μου στην πλάτη της. «Θέλεις και δεύτερη φορά;» με ρώτησε σχεδόν έκπληκτη. Μα μόλις ένα τέταρτο είχε περάσει! Η Kacy υποχώρησε και ξεκίνησε πάλι τα ασεξουαλικά προκαταρκτικά της, με αποτέλεσμα το προφυλακτικό να φαντάζει η καλύτερη επιλογή. Έπεσα πάλι επάνω της και πάλι η Kacy με εντυπωσίασε, με το χέρι της ανάμεσα μας, χωρίς να το απομακρύνει. Της το τράβηξα και με σταμάτησε, κάτι μουρμουρίζοντας και ανησυχώντας για το προφυλακτικό. Επιδεικνύοντας συγκαταβατική ανωτερότητα, τραβήχτηκα και αφού έλεγξε το προφυλακτικό, ξανάρχισα το μονότονο ρόλο μου. Μετά από λίγο με σταματά. «Είσαι καλά;» με ρωτάει. Έχω βρεθεί σε πολύ χειρότερη κατάσταση, αλλά δεν άνοιξα συζήτηση. Είμαι ΟΚ απάντησα. Δοκίμασα να την χαϊδέψω ταυτόχρονα, να φτιάξω κάπως την κατάσταση. Ήταν σα να λάδωνα ρολόι με κόλα! Δεν πέρασαν ένα- δύο λεπτά «να αλλάξουμε στάση» μου λέει με ένα μορφασμό πόνου! Δεν χρειάζεται να είναι κανείς ο Κάλχας για να διαβάσει τα απειλητικά σύννεφα πάνω από το κεφάλι μου. Της ζήτησα να με χαϊδέψει να τελειώνουμε, ήθελε με το προφυλακτικό, το έβγαλα και το πέταξα και μετά από λίγο κοίταζε με αηδία το αποτέλεσμα των κόπων της.

Σηκώθηκα, πλύθηκα, ντύθηκα, πλήρωσα και με κατευόδωσε με περισσότερη ευγένεια παρά ειλικρίνεια. Ξαναβρέθηκα στο δρόμο μετά από μόλις 35 λεπτά …

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Διαγραμμένο μέλος 141202
Ανώτατος
Εγγραφή:
10 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
6.779
Πόντοι:
15.256
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, doc_lin, PSAXTIRI και 38 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Εύγε, κύριε, που καταφέρατε να νιφθείτε εις το μινιμαλιστικόν λουτρόν! Καπέλο
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Κεφάλι σε τοίχο! Μέσα στο ορυμαγδό της φόλας που βιώσατε κρατώ ότι και μέσα σε δύσκολες τεχνικά συνθήκες συντρίψατε το ρεκόρ σας ήτοι 2 φορές σε 35 λεπτά = 4 στα 70, άρα ξεπεράσατε τον προηγούμενο εαυτό σας με 4 στα 90! Ναι!Ναι!Ναι!ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Αυτό ήτανε! Μόλις έπιασες High score! σε 35 λεπ΄τα δυο γύρους; Δηλαδή αν ήταν και λίγο ενργητική η kacy τι θα έκανες; Ναι!
22 Σεπτεμβρίου, 2017
@blizardeye, @Dirty69, @Zebu
Αν έχεις τέτοιους φίλους τι να κάνεις τους εχθρούς ...
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Για το δωμάτιο έχεις απόλυτο δίκιο.
22 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απλή η απάντησις. Θα είχε 4 γύρους σε 70 λεπτά, ως ορθώς επεσήμανε ο κ. Dirty69. Σοφόν το σαφές.
22 Σεπτεμβρίου, 2017
ουφφφ μου έφυγε ένα βάρος....
δεν είμαι τελικά ο μόνος με παρόμοια εξέλιξη και από το ίδιο γραφείο μέσα σε λίγες μέρες
23 Σεπτεμβρίου, 2017
αδερφε σε κλαιω... τι να το κανεις το εξτρα χυσιμο αν ειναι στην ουσια βασανιστηριο..
εχω περασει κ εγω απο τετοια κομοδινα και επειδη δε δεχομαι να ειμαι βιαιος με γυναικες, οτι και αν μου κανουν, νοιωθω μια απεραντη απελπισια απεναντι στη παντελη απουσια ερωτισμου τους..
23 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μη τους ακους φιλε. ζηλευουν επειδη δεν μπορουν αυτοι να πυροβολησουν κατα ριπας.
ευγε και για την ενημερωση.
24 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι λέτε, κύριε; Ουδέποτε ηρνήθημεν τον άπλετον θαυμασμόν μας προς τον κ. Vlandis! Το νήμα των παππούληδων είναι υπερήφανο που ο κ. Vlandis είναι μέλος μας!
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10