Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα συναγωνιστές. Συνάντηση με την Αννούλα αρχές του Σεπτέμβρη.Η επικοινωνία ήταν εύκολη και κλείσαμε ραντεβού για ξενοδοχείο στο κεντρο.Πηγαινω στο ξενοδοχείο κάνω μπάνιο και στέλνω τον αριθμό του δωματίου. Ύστερα από 5 λεπτά χτυπάει η πόρτα. Ανοίγω και βλέπω την Άννα .Φορούσε μια στενή μίνι φούστα και ένα αμανικο μπλουζάκι που τόνιζε της βυζάρες της.Η Άννα δεν είναι και ο ποιό επικοινωνιακός άνθρωπος και έτσι άρχισα να μιλάω εγώ. Στο πεντάλεπτο η Άννα άρχιζε να βγάζει τα ρούχα της και πήγε στο μπάνιο να φρεσκαρηστεί.Βγαινει από το μπάνιο και αφήνει την πετσέτα να πέσει καθώς εγώ την περίμενα από έξω και αρχίζουμε τα γλωσσοφυλα.Μετα κατέβηκα και άρχισα να ασχολουμα με τις βυζάρες της (και μάλιστα για αρκετή ώρα καθώς είμαι και μεγάλος βυζολαγνος) και παράλληλα της έπαιζα το μουνάκι της το οποίο είχε υγραθει. Η Άννα άρχιζε να βγάζει κραυγές ηδονής και με αγκάλιασε και άρχισε να με φιλάει στο λαιμό. Μετά της κατεβάζω το κεφάλι προς τα κάτω και άρχισε μια πίπα που ήταν όλα τα λεφτά. Τον εξαφάνιζε. Τον εγλυφε,τον εφτυνε και τούμπαλιν. Πραγματικά πολύ καλη5η πίπα της.Σε όλη την διάρκεια της πίπας δεν άφησε ανικανοποιητες τις μπάλες. ΤΙΣ έβαλε και αυτές στο παιχνίδι με πολλά γλυψηματα και ρουφηγματα. Μετά ξαπλώνω βάζω το προφυλακτικό και την βάζω από πάνω μου για να βλέπω και να πιάνω τα βυζια της. Καθίσαμε για κάμποση ώρα και μετά την γύρισα σε ανάσκελα και άρχισα να χώνω με δύναμη και έτσι ένιωσα ότι θα έρθει το τέλος και έβγαλα την καποτα και της τα έδωσα στο στόμα. Η Άννα σηκώθηκε πήγε στο μπάνιο και τα έφτυσε και ένα ένα μπανάκι. Μετά σειρά μου.Καθησαμε στο κρεβάτι και μιλούσα ως την Άννα να μην λέει και πολλά. Αυτό είναι ίσως το μόνο της αρνητικό. Δεν είναι καλή στην επικοινωνία. Αλλά το ξεπεράσαμε και πέρασε η ώρα και αρχίσαμε τα γλωσσοφυλα και τα χουφτωνα τα εκατέρωθεν. Η Άννα στο μπαλαμουτι μου έπαιζε τον πούτσο και είχε γίνει τούρμπο. Τότε σηκώθηκα και όπως ήταν ξαπλωμένη άρχισα να την γαμαω στο στόμα.Μετα το mouth fucking η Άννα μου λέει να κάτσω στην καρέκλα που είχε το δωμάτιο και ήρθε να μου κάνει μια υπέροχη πίπα. Η καλά ήταν στα ύψη και της λέω να μου φορέσει την καποτα. Μόλις την έβαλε ξεκίνησε ο αγώνας σε reverse cowgirl.Υστερα την σηκώνω και την πηγαίνω στο κρεβάτι και την βάζω στα 4 για να δοκιμάσω την 《πίσω πόρτα》.Ετσι τελείωσε ο δεύτερος γύρος. Μετά μπανάκι και από τους δύο.Εδωσα τα χρήματα με φίλησε και έφυγε.
Αυτά έγιναν με την Άννα,που πέρασα πολύ καλά. Ένα μόνο με μείον εχει.Δεν είναι πολύ επικοινωνιακός τύπος. Άμα το φτιάξει θα γίνει με διάφορα η καλύτερη.

Αυτά από εμένα και καλό χειμώνα με πολλά και καλά ΓΑΜΗΣΙΑ!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, petergsp και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Οκτωβρίου, 2017
Μπορεις να μοιραστεις το τηλεφωνο?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1