Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 64 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
H Mελίσσα είναι καινούρια κοπέλα Ρωσόφωνη,νεαρή, με σώμα κανονικό, μαλλιά καστανά πάνω απο τους ώμους,στήθη μικρά αλλά στητά. Όταν βγήκε στο σαλόνι με κοίταξε με νάζι και μου έκλεισε ματάκι.Το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν κανονικό συμπεριλαμβανομένου 69 και αποφάσισα να την δοκιμάσω.Δεν μπορώ να πω ότι έμεινα ικανοποιημένος.
Κατ΄ αρχάς η κοπέλα μόλις μπήκε στο δωμάτιο στάθηκε όρθια μπροστά στην πόρτα και κοιτούσε το ρολόι της επίμονα προσπαθώντας προφανώς να υπολογίσει σε πόσο χρόνο θα με ξεπετάξει. Μηδέν διακριτικότητα τελειώς και σεβασμός στον πελάτη που πληρώνει. Αυτό θα μπορούσε να το κάνει πριν ανοίξει την πόρτα και μπει μέσα στο δωμάτιο. Σηκώθηκα απο το κρεββάτι και την πλησίασα Ελληνικά δεν μιλάει, Αγγλικά δείχνει να καταλαβαίνει χωρίς να μιλάει πολύ παρά μόνο εκεί που θέλει αυτή.Την ρωτάω απο που είναι.Πάω να την αγκαλιάσω με σπρώχνει και καλά με νάζι χαμογελώντας ψεύτικα δείχνοντας μου το κρεββάτι.Έπειτα μου πετάει και ένα Russia. Ήδη με αυτές τις δύο κινήσεις ρολόι και απώθηση είχα καταλάβει σε τι ξεπέτα και φόλα έπεσα.Το παρήγορο ήταν ότι είχα πληρώσει δεκάρικο αλλά στην εποχή που διανύουμε το δεκάρικο προσμετράται για εικοσάρικο και το εικοσάρικο για πενηντάρικο.
Γονάτισε δίπλα μου στο κρεββάτι και εκεί προσπαθούσε με δόλο να μου φάει χρόνο προσπαθώντας να μου τοποθετήσει το προφυλακτικό.Μηδέν προκαταρκτικά. Η στύση μου ήταν αρκετά καλή μιας και ήταν το πρώτο της ημέρας, αυτή μου τον έπαιζε και καλά να καβλώσει για να βάλει προφυλακτικό.Εγώ περιορίστηκα να της χαιδεύω το μουνάκι. Της έκανα νόημα να περάσει το προφυλακτικό καθώς ήμουν έτοιμος. Το περνούσε μέχρι το κεφαλάκι και μετά το άφηνε. Αρχικά θεώρησα ότι δεν ήξερε να βάλει προφυλακτικό γρήγορα όμως κατάλαβα ότι έπαιζε θέατρο. Τό έβαζε μέχρι ένα σημείο του πέους το ξαναέβγαζε, το ξαναέβαζε και δημιουργούσε χώρο κενό μπροστά στην ρεζέρβα και το ξαναέβγαζε.Προσπαθόντας να μου δικαιολογηθεί μου είπε κάτι ακαταλαβίστικα στην γλώσσα της και κάτι για lubricant.Λιπαντικό δηλαδή. Μάλλον και καλά φοβόταν να μην σκιστεί το προφυλακτικό απο το λιπαντικό που είχε βάλει. Το περνώ γραμμή ότι αυτή χρησιμοποιούσε προφάσεις για να μου μασήσει τον χρόνο και να μην κάνω τίποτα, νευριάζω, την πιάνω απο τα πόδια και την γυρίζω σε στάση 69. Αυτή μου λέει No! 69! αλλά ήδη ήταν αργά είχα αρχίσει να γλύφω το μουνάκι της. Μετά ως δια μαγείας το προφυλακτικό είχε μπει και άρχισε να τσιμπουκώνει και αυτή.Στο 69 μπορώ να πω ότι το ευχαριστήθηκα και κάπως κάλμαραν τα νεύρα μου.
Κατόπιν της λέω να ανέβει απο πάνω μου αλλά ήταν καθολικά αρνητική και μου έδειξε να πάμε κανονικά. Ξάπλωσε μπήκα μέσα στο μουνάκι της και άρχισα να την γαμάω. Φιλιά και γλυψίματα δεν δέχεται και καλά ότι γαργαλιέται. Το στητό στήθος της λίγο κατάφερα να το γλύψω και με πόνεσε ο σβέρκος μου.Την γαμούσα σε στενή επαφή ξεκλέβοντας κάποια γλυψιματάκια στον λαιμό της για να φτιαχτώ, κατόπιν γονατιστός τρίβοντας το μουνάκι της και χουφτώνοντας τα στήθη της.Αυτή εντελώς παθητική με κοιτούσε με κενό βλέμα και περίμενε την παρέλευση του χρόνου.Στο σεξ πάντως δεν έκλεβε και οι διεισδύσεις ήταν κανονικές.
Την έβαλα και σε στάση πισοκωλητού και άρχισα να την καρφώνω με αυτήν να παραμένει αμέτοχη. Κάπου εκεί γύρω στα 8 με 9 λεπτά μου πετάει και την μαγική λέξη time. Tην ξαπλώνω κάτω αυτή μου ξαναλέει time και ήταν έτοιμη να φύγει. Της λέω Wait a moment. Καθώς δεν με άφησε να τελειώσω στο σώμα της αρχίζω να τον παίζω κάνοντας πινελάκι στο μουνί της ολοκληρώνοντας μέσα στην καπότα. Αυτή έσπευσε να με συγχαρεί που τέλειωσα λέγοντας μου ένα bravo.
Μπράβο! Της λέω και εγώ χαμογελαστός χαιδεύοντας της τα μαλλιά. Και έπειτα το ίδιο χαμογελαστός κλείνοντας της το μάτι συνεχίζω στα Ελληνικά. -Αν με ξαναδεις μωρό μου γράψε μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίσσα
Υπηρεσίες
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Σεπτεμβρίου, 2017
Εγώ θα σου πω για άλλη μία φορά bravo!,χαρά στην υπομονή και στο κουράγιο σου που καταφέρνεις να χύσεις με τις φόλες!
17 Σεπτεμβρίου, 2017
τι να πουμε και εμεις οι θεσσαλονικεις που στα μαγαζια μας ξεκινανε από 30 λες και εχουμε τριπλασιους μισθους εδώ Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
18 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μποικοταζ'' μεχρι να πεσουν οι τιμες..!!Κουλ
01 Οκτωβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κι εμείς εδώ Ηράκλειο Κρήτης τα ίδια πληρώνουμε Κεφάλι σε τοίχο!
mix
mix
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4