Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπόν πρώτη φορά που κατεβαίνω εδω για μπουρδελότσαρκα, και να επισημάνω οτι μου παρουσίασε η υπηρεσία 2 μια μελαχρινή και μια ξανθιά απο Ρωσία, δεν θυμάμαι το όνομα της ξανθιάς, αλλά νομίζω Αναστασία, πολύ όμορφη, με κανονικό σώμα, χμόγελο ισιο κοντό ξανθό μαλί, και ομιλιτική, πιο καλά βέβαια καταλαβαίνει Αγγλικά, εχει μικρό βυζάκι αλλα καλό φυσικό, μου έκανε μια πόζα στο Pole Dancing, και ανέβηκε πάνω πολύ καλά, δείγμα του οτι η κοπέλα μπορεί να έχει δουλέψει και σε στριπτιζάδικο. Μέσα δεν έκανε προκαταρκτικά, απλώς παίζει λίγο τον πούτσο και αμέσως προφυλακτικό και μέτρια πίπα ενω κάθεται στα πλάγια και μπορείς να χαιδέψεις βυζιά, χωρίς παράπονα.
Κατόπιν ήρθε μόνη της απο πάνω και κουνιώταν κάπως βιαστικά αλλά μου άρεσε. μετά πρότεινε πως αλοιώς θέλεις, και την έβαλα πισωκολλητό, είχε καλή αίσθηση και πολύ ωραίο δέρμα να επισημάνω εδω, το πιάσιμο στα κολωμέρια ήταν φανταστικό, βελούδινη. Εκανε λίγους ήχους και μετά έχυσα, κουνιώταν και εκει γρήγορα αλλα την άρχισα εγω στο πιο γρήγορο όπου και φαινόταν να της αρέσει....
Συνολικά δεν κάθησα πολύ, άντε να ήταν 8 λεπτά, αλλα για 15 ευρώ θα έλεγα οτι καλή είναι λόγω ομορφιάς.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
spirolondon
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
533
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, professorx, ThE

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού