Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λοιπόν ας ξεκινήσουμε οτι στο μόνο που συμφωνώ με τους προλαλήσαντες είναι οτι με τράβηξαν στο δωμάτιο οι λάγνες ματιές και το πρόστυχο πρόσωπο της Στέλλας.

Έχει ύψος γυρω στο 1,60 και κατάγετε απο Βουλγαρία αν άκουσα καλά. Σωματάκι σε γενικές γραμμές απλά καλό με τα πρόστυχα τατουαζάκια (αυτά ήταν ενας ακόμα λόγος να μου αρέσει η κοπέλα στο σαλόνι). Στήθος μικρό νερουλό με ραγάδες και κώλος-πόδια απλά μέτρια και χαλαρά στην αφή.

Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο με πλησιάζει και μου έρχετε μια μπόχα τσιγαρίλας, απλησιάς, κάποιου ποτού ίσως απο το στόμα της και μια μουνίλα. Όλα αυτά μαζί όπως καταλαβαίνετε δέν ήμουν σε θέση να τα ξεχωρίσω αλλά ούτε και σε διάθεση να κάνω κάτι μαζί της. Θυμός
Λέω δέν γαμιέτε κάνει κώλο όπως ανακοινώθηκε στο σαλόνο οπότε θα ρεφάρω εκεί. Κεφάλι σε τοίχο!

Ξεκινάει την πίπα βάζοντας το προφυλακτικό σε ένα τελείως πεσμένο εργαλείο. Ευτυχώς για μένα δέν θέλω και πολύ να καυλώσω. Η πίπα της παντελώς αδιάφορη. Πως οι συναγωνιστές βρήκαν καλή το τσιμπούκι της εγώ ακόμα αναρωτιέμαι..?? Χμμμ;
Για Deepthroat δε ούτε λόγος.

Ξεκινάμε μια στάση και μετά της λέω θέλω την πίσω πόρτα και μου αρχίζει τα "με τέτοιο εργαλείο με τίποτα και δέν μπορώ και μαλακίες τούμπανα". Εντάξει το ξέρω οτι τον έχω λίγο μεγάλο αλλά άμα είναι να κάνεις "full προγκραμα" οπως λένε οι τσατσάδες πές οτι το κανεις υπο προυποθέσεις και μήν μας κοροιδεύεις!! Θυμός
Τελικά ούτε κώλο πήρα. Λύπη

Να σημειώσω πως στην αφή αντιλήφθηκα παντού τρίχες στα πόδια και στον κώλο της.

Άν δεν ανακοίνωνε full δεν παίζει να έμπαινα.
Όπως και νάχει κακήν κακως τελείωσα, την αποχαιρέτησα και την κοπάνησα με βήμα ταχύ.

Αυτήν την φορά με παρέσυραν οι θετικές κριτικές των προηγουμένων και μου βγήκε ξυνό.
Εξ άλλου πολλά καλά μου τύχαιναν τελευταία με τα κορίτσια και στατιστικά ήταν αναμενόμενο να φάω σύντομα τα μούτρα μου.

Μαύρο στην κοπέλα.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, Dirty69, orbital80 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Λες να καβάλησε καλάμι???
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Αφου δεν εδωσε κωλο οπως ειχε ανακοινωθει στο σαλονι επρεπε να ζητησεις πισω τα χρηματα σου και να φυγεις..Γερο-μύστης
L
loafer
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πότε πρόλαβε? Στις 2 θετικέ κριτικές και στις 10 μέρες που δούλεψε?? Money Mouth
Εκτός αν δουλεύει καιρο στον οικο αυτο και δεν το ξέρω..
12 Σεπτεμβρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν δεν είχαμε κάνει τίποτα θα το έκανα αλλά οταν μου εχει παρει πιπα και την εχω παρει και απο μπροστα, επειδη δεν μου εδωσε κωλο...σιγουρα θα επρεπε να ζητησω τα λεφτα μου πισω αλλα πιστευω πως θα εμπαινα σε εναν τσακωμο χωρις ωφελος.. Λύπη
13 Σεπτεμβρίου, 2017
Κ γω απ τη κριτικη του προηγουμενου κ μου βγηκε σε καλο, οι κριτικες ειναι μπούσουλας, αλλα σιγουρα οχι αποτελεσμα...αλλου που θα σου κανει τουμπες εσενα γκομενα κ γω θα φαω το χυλο μου,, ροδα ειναι ολα..
13 Σεπτεμβρίου, 2017
..φιλε δε γαμησες αλλη, απλα εισαι αλλος..διακρισεις κανουν για να γαμηθουν καλα
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6