Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας από καιρό στο μυαλό μου να συνευρεθώ με 2 πιπινάκια έψηνα δυνατά το ενάριο να επισκευθώ τον συγκεκριμένο οίκο κι απόψε που ήμουν κάπως πιο ξεκούραστος το έπραξα.
Εισέρχομαι στον χώρο όπου με υποδέχεται η χαμογελαστή υπηρεσία και μ ενημερώνει ότι βρίσκονται 2 κοπέλες, η Κων/να και η Κλεοπάτρα κι ότι τα προγράμματα έχουν 20 Εύρω για μία και 30 και για τις 2. Την πρώτη την είδα ενώ την δεύτερη την περίμενα να βγει από δωμάτιο.
Εμφανισιακά η Κων/να είναι αρκετά μικρή ηλικιακά,ψηλή,μαυρισμένη,καστανή με όμορφα χαρακτηριστικά και κωλαράκι απίστευτο.
Η Κλεοπάτρα είναι πολύ ψηλή,αδύνατη,μελαχρινή,όμορφη στο πρόσωπο και πιο λευκό δέρμα και φαίνεται ότι είναι μικρούλα σε ηλικία.
Φυσικά και επιλέγω και τις 2 χωρίς καθυστέρηση και η υπηρεσία με οδηγεί στο δωμάτιο με το ντουζ.
Το μόνο μείον της αποψινής βραδιάς ήταν στο ότι υπήρχε ενα σημαδάκι στο σεντόνι χαμηλά όμως κ ίσως δεν ήταν καν υγρο,το προσπέρασα και περίμενα τα κορίτσια αλλά γι αυτό έβαλα λίγο χαμηλότερη βαθμολογία στην καθαριότητα. Πάντως υπήρχαν όπως πάντα καθαρές πετσέτες και παντόφλες μιας χρήσης,σαπόύνι στον νιπτήρα και χαρτί σε αυτόματο μηχάνημα.
Χάζευα την επιμορφωτικού περιεχομένου ταινία μέχρι που έρχονται τα 2 κουκλιά. Χαμογελαστά, σκάνε η μία από την μία πλευρά κι η άλλη από την άλλη. Εγώ να έχω πάθει πλάκα να μην ξέρω από ποιά μεριά να κοιτάξω όσο ξεντύνονταν να κάτσουν δίπλα μου. Οπότε απλά το κεφάλι μου γύρναγε μία αριστερά στην Κω/να και μία δεξιά στην Κλεοπάτρα,η οποία εναλλαγή έγινε κάμποσες φορές. Αφού χαιδολογίομαστε με ρωτάει η Κων/να αν θέλω πίπα με προφυλακτικό γιατί η Κλεοπάτρα κάνει και ακάποτο. Επιλέγω με προφύλαξη, της κάνει νόημα κι αυτή ξεκινάει. Να σημειώσω ότι η Κλεοπάτρα δεν μιλαέι Ελληνικά αλλά καταλαβαίνει θεωρώ. επίσης ότι και οι 2 έχουν κάτι θήλες ένα εκατοστό μήκος, έμεινα Μεγάλο χαμόγελο .Σε σώμα η Κων/να είναι πιο σφιχτή ενώ η Κλεοπάτρα πιο αδύνατη. Πάντως και τα 2 κορίτσια είναι κούκλες. Μόλις επήλθε στύση κάθεται η Κλεοπάτρα πάνω μου με πρόσωπο προς εμένα ενώ εγώ ήμουν χαμένος ανάμεσα στα βυζιά της Κων/νας και τα δικά της. Κατεβαίνει αλλάζουμε προφυαλακτικό, φιλάω τα πόδια της Κων/νας και ξαπλώνω ώστε να συνεχίσει σε πίπα,την ίδια ώρα έχω την Κλεοπάτρα στην αγκαλία να χαιδεύω κωλαράκι και να φιλάω βυζιά. Γενικά μου βγήκε πολύ GFE φάση με την Κλεοπάτρα. Σηκώνομαι,φιλάω και τα δικά της ποδαράκια (δεν γινόταν να μην δοκιμάσω και των 2 Ματάκι )Ακουμπάω στην πλάτη του κρεββατιού και η Κων/να κάθεται πάνω μου με θέα τον απίστευτο κώλο της,φυσικά με τα βυζιά της μίας στο στόμα και την θέα του κώλου της άλλης δεν άντεξα και πολύ. Ενδεικτικό της καύλας είναι ότι ενώ τελείωσα δεν μαλάκωσε καθόλου η στύση μου κι έλεγα ότι "τέλος" και η Κων/να συνέχιζε, μέχρι που τελικά της έδωσα να το καταλάβει και δυστυχώς έφτασε στο τέλος της αυτή η εμπειρία Λύπη
Τις ευχαρίστησα,πλύθηκα και φεύγοντας με ρώτησε η κυρία της υπηρεσίας πώς ήταν...Ε τι να της πω? Της είπα ότι καλύτερα δεν θα μπορούσε....Έφυγα κι όσο τα σκεφτόμουν στο αμάξι καύλωνα πάλι.....
Αυτά τα ολίγα απόψε...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Κωνσταντίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Κλεοπάτρα
Σπουδαίος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
633
Πόντοι:
2.357
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TZOYLI, Djole77, black panther και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουλίου, 2019
Τι σημαδάκι ήταν αυτό ;;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1