Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μεσημεράκι ξεκίνησα για την περιοχή εχοντας απουσιάσει καιρό από το άθλημα.
Μπαίνω στον γνωστό οίκο που είναι από τα στάνταρ που επισκέπτομαι.
Στον όροφο ο τσάτσος παρουσιάζει την Καρολίνα, ξανθό ρωσιδάκι όχι γεματούλικο αλλά ούτε και αδύνατο.
Δεν λέει πρόγραμμα αλλά υποσχεται ότι θα περάσουμε καλά. Λίγο η κούραση της ημέρας, λίγο ότι το κορίτσι ήταν πολύ κοντά στο τύπο που μου αρέσει έδωσε το μπλε εισητήριο και πέρασα.
Σε ένα πεντάλεπτο ήρθε η κοπελιά και αρχισαν να με ζώνουν τα φίδια καθώς είχε πελάτη πριν από μένα.
Ξεκίνησε με καποια πολύ τυπικά προκαταρκτικά και αφου ρώτησε για ακα προχώρησε σε πίπα, με λίγο δόντι αλλά δεν με ενόχλησε, ίσως μάλιστα και να μου ψευτοάρεσε. Προσπάθησε να με τελειώσει έτσι κάνοντας πίπα αρκετής διάρκειας. Αφού κατάλαβε ότι δεν μπορεί έτσι φόρεσε καπότα και χωρίς 2η κουβέντα λέιε έλα πισωκολητό. Στις 5 πιστολιές αποφασίζει να γυρίσαει σε ιεραποστολικό. Ακολούθησα κανοντας υπομονή αλλά πάλι σε 1 λεπτό αφού δεν υπήρχε καμμία προσπάθεια από πλευράς της, σηκώνεται και μου λέιε ξάπλωσε.
Δεν έφερα αντίριση αφού ήμουν αρκετά κουρασμένος από τη δουλειά αλλά και από τον τρόπο της. Ξεκίνησε πάλι πίπα όπου και εκεί εκλεισε το ματς. Η πίπα της είναι αρκετά του γούστου μου και αυτό μπορώ να πω έσωσε την κατάσταση γιαυτό και η σχετική βαθμολογία μου.
Στο δωμάτιο μαζί της έμεινα 15 λεπτά.
Δεν θα ξαναπάω μαζί της αλλά μπορώ να πω ότι σε γενικές γραμμές πήρα αυτό που ζητούσα τη συγκεκριμμένη στιγμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
memmas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
467
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, sapiosexual και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού