Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πηγα καθαρα απο περιεργια μετα απο της κριτικες συναγωνηστων στο σαλοναρισμα η βικη ηταν πολλα υποσχομενη με ναζι και πονηρες ματιες στο δωματιο ομως αλαξε οταν πηγα για χαμουρεμα μου λεει οχι ξαπλοσε ,μουκανε ελευθερο στοματικο τελειοτικο,ηταν καλο και προσπαθουσε ναωμε τελειοση ετσι δεν με χαλασε αφεθηκα σε αυτο!και ετσι ηρθε το τελος ,ειχε παρη σταση οπου δεν μπορουσα να χουφτοσο κτλ....η βικη ειναι λεπτη με μικρο βυζη μαλλια καστανα ως τους ομους,ωραια πετιτ πιτσιρικα αλλα....Οταν πηγα η τσατσα μου παρουσιασε την ναταλη και πριν φυγο ρωτησα υπαρχη και αλλη κοπελα?εκει ειπε η βικη οπου ειναι στο δωματιο....και ετσι εκατσα...γιαυτο και η μικρη βαθμολογια στην τσατσα....αν δεν ρωταγα θα δεν θα μουλεγε και θα ειχα φυγη....Ενα ακομα οταν περημενα για να την δω που ηταν στο δωματιο ακουγα ττελα βογγητα κτλ....οποτε με εμενα δεν απεδοσε σωστα...Τελος μετα απο αυτο εφυγα με αναμικτα συναισθηματα και ετσι πηγα στο στανταρακι μου οπου περασα πολυ καλα και βαση αυτου του γεγονοτος της ειπα τι εγινε και μου λεει να σου πω....εμενα μαρεσης γιαυτο και τα κανουμε ολα μην νομιζης πως με ολους τους πελατες κανω τετοια....Της ανταπεδοσα οτι απο την πρωτη φορα που σε ειδα πριν 3χρονια τρελαθηκα...και ζητησα συγνωμη που πηγα με αλλη μου ειπε εγω εδω θαμε για σενα χωρις ζηλιες θυμο καπριτσια απλα εσενα σκευτομε μην χαλας τσαμπα τα χρηματα σου αγαπη μου!!! Τρελαθηκα και ειμαι φουλ ερωτευμενος ..μαλλον ακομα πιο πιο πολυ....μαυρο στηνωτσα οπου ζηλευει τρελα...δεν θα πω ονοματα οποιος καταλαβε καταλαβε τυποι μου!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Βίκη
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 amjik, Εκλεκτικός, fouxter και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού