Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 16 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα το τρίτο ανοιχτό και με παραξένεψε. Είπα να πάω να δω τι παίζει, αν φέρανε καμιά καλή. Πήγα να μπω στο πάρκινγκ αλλά ήταν γεμάτο αυτοκίνητα και πάρκαρα στο 4ο κι από εκεί πήγα με τα πόδια στο 3ο.

Στο σαλόνι είχε έναν που περίμενε, ένας άλλος μόλις είχε τελειώσει κι έφευγε, ενώ η κοπέλα ήταν στο 2ο δωμάτιο με πελάτη. Κάθισα και περίμενα σίγουρα κανά 20'. Μόλις τέλειωσε η κοπέλα βγήκε και μας την έδειξε ο τσάτσος. Πρώτος πέρασε μέσα αυτός που καθόταν στο σαλόνι ο οποίος για καλή μου τύχη έκανε λιγότερο από 10'.

Τέλος πάντων έδωσα το παράβολο και μπήκα στο δωμάτιο. Ήρθε η κοπέλα, της οποίας το όνομα δεν θυμάμαι, και είπε πως είναι μισή Ουγγαρέζα. Δεν θα έχετε πρόβλημα με την συνεννόηση γιατί μιλάει Ελληνικά. Αυτή ήταν μελαχροινή, κάπως ψιλή, όχι πολύ αδύνατη κι ούτε γεμάτη. Δεν είχε τατουάζ κτλ., δηλαδή φαινόταν καθαρή.

Ξεκίνησε με αργή πίπα για 2-3' και μετά με καβάλησε και τριβόταν πάνω μου. Μετά αλλάξαμε σε ιεραποστολικό γιατί κι αυτή κουρασμένη ήταν με τόσους πελάτες. Μετά γύρισε σε πισωκολλητό και έσμπρωχνε το σώμα της πάνω μου ή κουνιόνταν μπρος πίσω πάνω στον πούτσο ώσπου κι έχυσα.

Η κοπέλα είναι φιλικότατη και δεν βιάζετε. Όχι μόνο αυτό αλλά κι ο τσάτσος είναι ωραίος τυπάς και δεν χτυπάει πόρτες κτλ.

Όσοι πάτε να πάτε καθημερινή και σχετικά νωρίς με το που ανοίγει το σπιτάκι γιατί γίνεται χαμός όχι μόνο από πλευράς πελατών αλλά κι από πάρκινγκ.

10 στα 10 για μένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 09, 2017
hyena
Μέλος
Εγγραφή:
29 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
183
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ThE, madrach, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού