Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 565130
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Διαθεση/Συμμετοχη της κοπελας ηταν για 8+
Η καθαριοτητα ηταν επισης αριστη.
Επομενως και η σχεση τιμης αποδοσης ειναι αρκετα μεγαλυτερη.

Η Αννα Μαρια ειναι ΜΑΛΛΟΝ Ελληνιδα (ωραιο τυπακι)και ειναι ενα μωρο με ποδια για πολυ γλυψιμο (και το λεω εγω που γενικα δε φιλαω/γλυφω ποδια ουτε δαχτυλα). Το κωλαρακι της ειναι πολυ καλο και το στηθος της ειναι λιγο μικροτερο απο αυτο που φαίνεται στις φωτογραφιες. Το προσωπο της ειναι ομορφο και οταν την πηδας κανει πολυ καβλιαρικες γκριματσες.
Στο προκαταρκτικα εμεινα πολυ ευχαριστημενος καθως επερνε καλη πιπα ( Το εκτιμαω πολυ αυτο επειδη τον εχω μεγαλο και εκει φενεται η γκομενα που ξερει / προσπαθει και δε το κανει σαν αγκαρια) και τα φιλια στο σωμα ηταν στα σωστα σημεια ωστε να γινω πετρα.
Αλλαξαμε αρκετες στασεις χωρις βαριεστημενα "μα" "μου" "παλι?" "τελειωνε ! " και αλλα τετοια που λενε καποιες και θες να τις κλωτσησεις στο μουνι. Κραυγουλες ηδονης αρκετες ... ή μαλλον οσες επρεπε και προστυχολογα απο μερια της αρκετα για να γινει αυτο το "spice up" που λεμε και στις Αγγλιες .




Το μονο αρνητικο για τα δικα μου γουστα ειναι οτι ειναι πλασματακι που θελει αγκαλιτσες φιλακια και αντιδραει σε σφαλιαρες και γενικοτερα αποπειρες "σκληρου σεξ". Θα τιμηθει πολλες φορες γιατι απλα τιμαει στο 100% το 50αρικο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα-Μαρία
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
434
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, TZOYLI, Studio Deluxe και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού